fbpx

Akçakoca Haberleri

Tarım

ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ ALİ UZUN, MISIR’DA BİR DİZİ ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ

ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ ALİ UZUN, MISIR’DA BİR DİZİ ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ

Akçakocalı iş insanı Ziraat Yüksek Mühendisi Ali Uzun, yurtdışındaki ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor. Son olarak Mısır’a bir dizi ziyaret gerçekleştiren Uzun, burada A-Z Tohum markasının tohum çeşitlerinin ekimini yapan bayilerini ziyaret etti.

A-Z Tohum Yönetim Kurulu Başkanı ve Ziraat Yüksek Mühendisi Ali Uzun, 6-11 Ekim tarihlerinde Mısır’a ziyaretler gerçekleştirerek buradaki bayileri ile fikir ve görüş alışverişinde bulundu. A-Z Tohum tohum çeşitlerinin ekimini yapan bayiler ve çiftçiler ile bir takım istişarelerde bulunan Uzun, burada gördüğü misafirperverlik karşısında çok mutlu olduğunu ve kendini evinde hissettiğini dile getirdi.

Uzun,” Çok faydalı olduğunu düşündüğüm ziyaretlerde bizleri misafirperver bir şekilde ağırlayan bayi ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Uzun sözlerine, ”Bu vesile ile A-Z Tohum olarak hem Türkiye’de hem de yurt dışında bizimle beraber hareket eden tüm bayi, çiftçi ve paydaşlarımızın her fırsatta yanında olduğumuzu bildiriyor ve kendilerine  saygılarımı sunuyorum.” şeklinde devam etti.

    

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap