fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

LAL SUİTE APART, AKÇAKOCA’YA YENİ BİR HAVA KATACAK

LAL SUİTE APART, AKÇAKOCA’YA YENİ BİR HAVA KATACAK

Akçakocalı genç girişimci Mertcan Altay’ın girişimleri ile oluşturulan, kapısı doğrudan denize açılan ilk ve tek suite odalı oteli olan LAL SUİTE APART hizmete açıldı. Milyonlarca değerindeki yatırım ile gerçekleştirilen ve Akçakoca turizmine de büyük katkı yapması beklenen suite otel Akçakoca’ya gelen misafirler tarafından tam not aldı.

Akçakoca turizmine yeni bir soluk getirmeye hazırlanan LAL SUİTE APART, yaz boyu Akçakoca’yı ziyaret eden misafirler tarafından tam not aldı. Genç girişimci Mertcan Altay’ın çabaları ile benzersiz bir hale getirilen suite otel yakın zamanda adından sıkça söz ettireceğe bekleniyor.

‘’YAPIM AŞAMASI BİZLERİ HEYECANLANDIRDI’’

Akcakocahaberleri.com mikrofonlarına konuşan Mertcan Altay, yapımı tamamlanan LAL SUİTE APART’ın yapım aşaması dahil her anında kendilerini çok heyecanlandırdığını dile getirdi. Altay, ‘Akçakoca’nın tanıtımı ve turizmde gelişmesi bizim birinci önceliğimiz. Daha önce Akçakoca’ya bu tarz bir girişim bulunmuyordu. Bizlerde şartları zorlayarak hazırladığımız proje ile Akçakocalı hemşerilerimizin ve Akçakoca’ya gelecek misafirlerimizin karşısına çıkma kararı aldık.

‘’AKÇAKOCA’NIN GÖZ BEBEĞİ ÇINAR CADDESİ’NİN ORTASINDAYIZ’’

Misafirlerin bulunduğumuz konumdan Akçakoca’nın her yerine 10 dakikaya ulaşabileceklerini belirten Altay, deniz kokusu ile güne merhaba demek isteyenlerin mutlaka bir kez de olsa buraya uğramaları gerektiğini belirtti.
Altay:’’ Büyükşehirler, ilçemize sadece birkaç saat uzaklıkta. Aynı kalitede bir tatil için kilometrelerce yol gitmek yerine kısa bir hafta sonu tatili için bile birkaç saat yol gelerek inzivaya çekilebilecekler.’’ ifadelerini kullandı.

 

 

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap