fbpx

Akçakoca Haberleri

Siyaset

SARIOĞLU, İSTİFAYI DOĞRULADI: ”HAKKINIZI HELAL EDİN…”

SARIOĞLU, İSTİFAYI DOĞRULADI: ”HAKKINIZI HELAL EDİN…”

AK Parti ilçe başkanı Esvet Sarıoğlu partisindeki görevinden istifa ettiği haberleri sonrası kendi sosyal medya hesabında bir açıklama yaptı. Sarıoğlu: ” Görevimden partimizin 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde uygun gördüğü bir göreve aday olmak niyetiyle istifa ediyorum.” açıklamasını paylaştı. Sarıoğlu’nun paylaşımı kısa sürede beğeni ve destek yağmuruna tutuldu.

İşte Sarıoğlu’nun açıklamaları:

”Saygıdeğer hemşerilerim,

Kurulduğu günden bu yana milletimizin refahı, birliği ve huzuru için kararlılıkla çalışan AK Parti, Türkiye’nin siyaset sahnesinde önemli bir değişimin ve dönüşümün sembolü olmuştur. Partimizin temel değerleri olan adalet, özgürlük, demokrasi ve milli birlik ruhu, Türkiye’nin güçlü bir şekilde ilerlemesi için önderlik etmiştir.
Toplumumuzun her kesimine kucak açan ve farklılıkları zenginlik olarak gören partimiz, ülkemizin her bir köşesinde birlik, beraberlik ve dayanışma duygusunu güçlendirmiştir.
Böylesine büyük bir siyasi oluşumun içerisinde yer alarak sizlerin teveccühü ve desteğiyle çalışmaktan onur duyduğum AK Parti Akçakoca İlçe Başkanlığı görevimden Partimizin 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde uygun gördüğü bir göreve aday olmak niyetiyle istifa ediyorum. Görev sürem boyunca, İlçemizin kalkınması ve refahı için büyük bir gayretle çalışmaya özen gösterdik.
Projelerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda birçok başarı elde ettik. Birlikte yürüdüğümüz yolculuk boyunca desteklerini esirgemeyen başta Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, İl Başkanımız Sayın Hasan Şengüloğlu’na birlikte görev yaptığım tüm dava arkadaşlarıma ve kıymetli hemşehrilerime teşekkürlerimi iletiyorum.
AK Parti davamızın hizmet maratonu bir bayrak yarışıdır. Partimizin yüklemiş olduğu misyonu görev süremiz boyunca ve elimizden geldiğince ilçemize taşımaya çalıştık. Bundan sonra da taşımaya devam edeceğiz.
Tüm AK Parti ailesine ve Düzceli vatandaşlarımıza saygılarımla…”
Esvet SARIOĞLU
AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı
Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir