fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ EDA LOKUM’DAN BİREBİR ÖZEL DERS KAMPANYASI

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ EDA LOKUM’DAN BİREBİR ÖZEL DERS KAMPANYASI

Akçakocalı İngilizce öğretmeni Eda Lokum, kendi evinde özel İngilizce dersi vermeye hazırlanıyor. Anaokulundan, üniversite çağına kadar her seviyede İngilizce kursu verecek olan Lokum, dünyanın en yaygın dili olan İngilizce’yi birebir öğrenmenin önemini ve pratikliğini Akçakocalı vatandaşların hizmetine sunuyor.

İngilizce öğretmeni Eda Lokum, zaman ve mekan problemi olan fakat İngilizce’yi öğrenmek isteyen her yaştaki öğrenci için yeni bir kampanya ile karşınıza çıkıyor.

%60 DAHA VERİMLİ ÖĞRENME

Uzmanlar, özel ders yoluyla alınan eğitimin grup eğitimlerinden yaklaşık %60 oranında daha hızlı ilerleme sağladığını belirtirken özellikle zaman ve sosyal öğrenme konularında sıkıntısı olan adayların birebir öğrenme yoluna başvurmaları öneriliyor.

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ EDA LOKUM KİMDİR?

Gazi üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu olan Eda Lokum aynı zamanda öğretmenlik yapabilmeye imkan veren pedagojik formasyon sertifikasını da yine Gazi Üniversitesi’nden almıştır.

Çoğunluğu Ankara’da olmak üzere 5 senedir özel kurumlarda İngilizce öğretmenliği yapan Eda Lokum; anaokulundan üniversiteye kadar çeşitli yaş gruplarına ders verebilme imkanına ve tecrübesine sahip.

BİREBİR ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ ALMAK İÇİN;

İLETİŞİM NUMARASI: 0 555 998 93 21

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir