fbpx

Akçakoca Haberleri

TÜM HABERLER

MESAJLAR İLETİLMİYOR! WHATSAPP ÇÖKTÜ…

MESAJLAR İLETİLMİYOR! WHATSAPP ÇÖKTÜ…

Türkiye saati ile 10.00’da, dünyada en fazla kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatssApp çöktü. Bazı kullanıcılar mesajların iletilmediğini belirtirken bazı kullanıcılar da aplikasyona giriş yapamadıklarını belirtiyor.

Facebook, Instagram ve Messenger gibi platformları bünyesinde barındıran Meta’ya ait olan mesajlaşma uygulaması WhatsApp bugün çöktü.
WhatsApp’ın masaüstü bilgisayarlarda da kullanılan WhatsApp Web özelliğine de erişilemediği belirtildi. Öte yandan Twitter üzerinde paylaşımda bulunan bazı kullanıcılar bu durumun diğer ülkelerde de meydana geldiğini belirtti.

WhatsApp’ta yaşanan sıkıntının İspanya, Hollanda ve Hindistan gibi farklı ülkelerde de meydana geldiği açıklandı. Geçmişte de çöken WhatsApp genelde birkaç saat içinde tekrar kullanıma hazır hale gelmişti.

META’DAN AÇIKLAMA GELDİ

WhatsApp’ın dünyanın farklı ülkelerinde çökmesinden sonra bir açıklama Meta’dan geldi. Meta’nın sözcüsü, “Şu an kullanıcıların mesaj göndermede yaşadığı sorunların farkındayız. Şu an WhatsApp’ı herkes için olabildiği kadar hızlıca çözmek ve sistemi geri getirmek üzere çalışıyoruz” dedi.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir