fbpx

Akçakoca Haberleri

Siyaset

VATANDAŞIN CEVABI AKÇAKOCA’DAN SORUMLU VEKİL TANAL’I AT ARABASINDAN İNDİRDİ

VATANDAŞIN CEVABI AKÇAKOCA’DAN SORUMLU VEKİL TANAL’I AT ARABASINDAN İNDİRDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Akçakoca’dan da sorumlu İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Erzurum ziyareti sırasında at arabasına bindi. Bu sırada at arabasının sahibi ile sohbet ederken kendisine ‘Kılıçdaroğlu’nun selamı var, hayat pahalı mı ucuz mu?’ diye soran Tanal, arabacının ‘’Ak Partiliyim. Ak Parti gibisi yok. Allah başımızdan eksik etmesin’’ cevabı üzerine at arabasından indi.
Erzurum’da 2 Ağustos’ta düzenlenen CHP Grup Toplantısı için Erzurum’a gelen İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ve beraberindekiler, esnafı ziyaret etti. Ziyarette at arabasına binen Tanal’ın arabacıyla arasında ilginç bir diyalog yaşandı.

ARABANIN SAHİBİNDEN BEKLENMEDİK YANIT

Arabacıya, “Kılıçdaroğlu’nun selam ve saygıları var, bir isteğiniz var mı? Hayat pahalı mı ucuz mu?” sorusunu yönelten Tanal, hiç beklemediği bir yanıt aldı. Arabacının AK Partili olduğunu söylemesi üzerine şaşıran Tanal, “AK Parti sana ne veriyor, ben anlamadım ki” dedi.

TANAL ARABADAN İNDİ

Arabacı “AK Parti gibisi yok, Allah başımızdan eksik etmesin” cevabını verince Tanal da at arabasından indi. Cep telefonu kamerasına yansıyan görüntüler, sosyal medyada gündem oldu.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir