fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

SADULLAH ÜNSAL, AKÇAKOCA VİLAYETLER EVİNİ İŞARET ETTİ

SADULLAH ÜNSAL, AKÇAKOCA VİLAYETLER EVİNİ İŞARET ETTİ

ÖNCÜ TV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SADULLAH ÜNSAL AKÇAKOCA’DA VİLAYETLER EVİ’NDEN ÇIKARILAN ÇALIŞANLARIN AKIBETİNİ SORDU

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Partisinin olağanüstü kongresi, Düzce’de seçim süreci ve Akçakoca Vilayetler Evi’nde işten çıkarılan işçiye ilişkin Öncü Haber’in sorularını yanıtladı. Seçim sürecine sıkı bir şekilde hazırlandıklarını ifade eden Şengüloğlu, Vilayetler Evi’nde işten çıkarılan 4 personele ilişkin: “benim konudan yeni haberim oldu. Sayın Valimize konuyu hemen ilettim. Süreci takip ediyoruz. Mağduriyet çözülecek.” İfadelerini kullandı.

Ak Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, geçtiğimiz cumartesi günü gerçekleştirilen AK Parti Olağanüstü Genel Kongresini Öncü Haber’ değerlendirdi.
Şengüloğlu, konuyla ilgili şunları söyledi: “Tabii olağanüstü kongreler her zaman heyecan verici olur. Yani normal seyrin dışında bir olay olduğu zaman insanlar da tabii ciddi manada merak uyandırır.

Şunu gördük, mesela daha önce siyasette yer almamış, çok değişik isimlerin, değişik bakış açısıyla MKYK’ya girdiğini gördük. Bu isimler de bizde de işin doğrusu ciddi heyecan uyandıran isimler oldu. MYK’da çok fazla bir değişiklik yok ama zaten işleyişi bilen, güçlü bir ekip var orada. Bir iki ufak değişiklikler o da devam ediyor.”

Öncü Haber Mikrofonuna özel açıklamalarda bulunan Şengüloğlu, partisinin seçim sürecine ilişkin de çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Çalışmaların hızlı bir şekilde başlatıldığını ifade eden Şengüloğlu Yerel Seçimlere İlişkin “Tabii bundan sonraki süreçte yerel seçim hazırlıklarından işte başlama süreci bundan sonra bu sürece hazırlık yapacağız. Eee ama gördüğüm eee en kalabalık, en coşkulu bir kongreydi. Yani bütün kongrelerde gidip orada yer almış birisi olarak söylüyorum bunu. Çok ciddi bir katılım Türkiye’nin her yerinden insanlar vardı. Ve insanların ııı hakikaten coşkusunu orada ııı ortak olmamak elde değildi. Hakikaten çok mutlu oldum orada o coşkuyu görünce.” İfadelerini kullandı.

Akçakoca Vilayetler Evi’nde görevli 4 personele ilişkin de açıklamalarda bulunan Şengüloğlu şunları söyledi: “Şimdi geçen öğrendim bu süreci. Bu işle ilgili ııı Vali Bey’le de görüştük konuyu hani bize söyledikleri kadarıyla kendimizi biraz araştırdık. Biz de Vali Bey’e ilettik. Vali Bey’in ııı gerekeni yapacağına inanıyoruz bu konuda.”

İLGİLİ VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

 

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir