fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

GÖZDE HOME WEAR’IN AÇILIŞINA YOĞUN İLGİ!

GÖZDE HOME WEAR’IN AÇILIŞINA YOĞUN İLGİ!

Gözde Home Wear, Akçakoca’da Hocaoğlu pasajında hizmete açıldı. Kalabalık bir açılış organizasyonu ile kapılarını açan Gözde Home Wear ilk günden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

 

İşletme sahibi Gözde Yemenici Ezer’in esnaf olarak ilk deneyimi olan butik, iç dekorasyonu ile sade ve şık bir tasarıma sahip. Akçakocalı vatandaşların; evde, dışarıda ve sporda kendilerini rahat hissedecekleri ürünlerden oluşan kıyafetleri özenle seçtiğini ifade eden işletme sahibi Gözde Yemenici Ezer, küçük bir adımla büyük hayallerin başlangıcına adım attığını sözlerine ekledi.

 

 

SON ZAMANLARIN EN KALABALIK AÇILIŞI

Akçakoca’nın tanınmış isimlerinin yanı sıra, cemiyet hayatının önde gelen isimleri de bu organizasyonda buluştu. Geçmiş dönem belediye başkanları Erol Solak, Cüneyt Yemenici, siyasi parti ilçe başkanları Esvet Sarıoğlu, Tuğrul Abanoz, Behçet Alkan Lokum ve parti yöneticileri, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Nazım Pazvant, Esnaf Odası Başkanı Duygu Aydoğan ve belediye başkanı M.Okan Yanmaz açılış organizasyonunda bir araya geldi.

Dualarla açılan işletmenin kurdelesini Erol Solak, Esvet Sarıoğlu, Tuğrul Abanoz, Mehmet N. Pazvant, Behçet Alkan Lokum ve M.Okan Yanmaz birlikte kesti.

Son derece kalabalık bir organizasyonla kapılarını açan Gözde Home Wear ile Akçakoca’da bulunan kadın girişimcilere bir yenisi daha eklenmiş oldu.

 

 

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir