fbpx

Akçakoca Haberleri

Siyaset

MHP LİDERİ BAHÇELİ, DEPREMZEDELERİ DE SUSTURDU!

MHP LİDERİ BAHÇELİ, DEPREMZEDELERİ DE SUSTURDU!

Geçtiğimiz günlerde tribünlerde yükselen hükümet istifa seslerine tepki gösteren MHP lideri Bahçeli; müsabakaların ya seyircisiz ya da gerekli tedbirlerin alınarak oynanması gerektiğini söylemişti. 75 yaşındaki Bahçeli, depremzede vatandaşların kendisine tepki göstermesine sinirlenerek; ” Sessizlik olacak! Dağılın gitsin. İndirin şunları!” ifadelerini kullandı.

Kahramanmaraş depremi ile ilgili bölgeye gelen Bahçeli, burada depremzede vatandaşları da uyardı! Bahçeli “Böylesi olaylarda, Sayın Cumhurbaşkanımızın ve diğer yetkililerin burayı ziyaretini sabote etmeye hakkınız yok. Sessizlik olacak. Dağılın gitsin. İndirin şunları. Hadi bakalım” dedi.

BAHÇELİ’NİN SESE TAHAMMÜLÜ YOK!

AFAD’ın Elbistan’da kurduğu konteynerkenti ziyaret ettikleri sırada bir grup depremzede, deprem sonrasında yaşanan aksaklıklar nedeniyle tepki gösterdi. Bahçeli, depremzedelere, “Böylesi olaylarda, Sayın Cumhurbaşkanımızın ve diğer yetkililerin burayı ziyaretini sabote etmeye hakkınız yok. Sessizlik olacak. Dağılın gitsin. İndirin şunları. Hadi bakalım” dedi.

Depremzedelerin tepkisi, Bahçeli alandan ayrıldıktan sonra sürdü. AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, depremzedeleri sakinleştirmeye çalıştı

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap