fbpx

Akçakoca Haberleri

Siyaset

ÖNCEKİ BAŞKANLARDAN, ŞİMDİKİ BAŞKANA ZİYARET!

ÖNCEKİ BAŞKANLARDAN, ŞİMDİKİ BAŞKANA ZİYARET!

Geçtiğimiz günlerde yapılan temayül yoklamasının ardından, Cumhurbaşkanlığında mülakata çağrılan adaylardan Hasan Şengüloğlu Düzce AK Parti İl Başkanı olarak göreve başlamıştı. Göreve geldiği günden itibaren çalışmalara başlayan Şengüloğlu, seçim startının verilmesinden önce ekibini ve çalışma stratejisini oturtması bekleniyor. Önceki dönem belediye başkanlarından Cüneyt Yemenici beraberindeki geçmiş dönem başkanlar ile beraber Düzce AK Parti İl Başkanı Şengüloğlu’nu ziyaret etti.

AK Parti Düzce İl Başkanı kendi sosyal medya hesabından ziyaretleri bu şekilde paylaştı:

Hasan Şengüloğlu: ”Önceki Dönem Akçakoca Belediye Başkanımız Cüneyt Yemenici, Önceki Dönem Kaynaşlı Belediye Başkanımız Erol Bayraktar ve Önceki Dönem Cumayeri Belediye Başkanımız Recep Tuna’yı il başkanlığımızda misafir ettik. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ederim.” dedi.

Ziyaret ile ilgili konuşan Yemenici: ”Başkanımıza yeni görevi vesilesiyle hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Partimizde birliği ve beraberliği sağlayarak seçimlere en güçlü şekilde hazırlayacağına olan inancımızı belirttik. Ve bu süreçte partimizin vereceği her görevi eksiksiz yapacağımızı ifade ettik.” açıklamasını yaptı.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap