fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

HÜNKAR MEDYA VE ADD YÖNETİMİ KAHVALTIDA BULUŞTU!

HÜNKAR MEDYA VE ADD YÖNETİMİ KAHVALTIDA BULUŞTU!

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Akçakoca Şubesi, www.akcakocahaberleri.com ve HÜNKAR Medya ailesine açılış sonrası nezaket ziyaretinde bulundu. HÜNKAR Medya’nın çarşı merkezinde bulunan ofisinde düzenlenen kahvaltı buluşmasında; Akçakoca’nın geleceği, ortak projeler ve sosyal sorumluluk faaliyetleri gündemleri ele alındı.

Akçakoca Atatürkçü Düşünce Derneği yönetimi, geçtiğimiz hafta açılışı gerçekleşen www.akcakocahaberleri.com ve HÜNKAR Medya Dijital Reklam Ajansı ailesi ile kahvaltıda buluştu. Akçakoca’nın geleceği ve derneğin gelecekte yapılacak faaliyetleri üzerine sohbet gerçekleştirildi.

AKÇAKOCA’NIN İLGİSİ SÜRÜYOR

Temmuz ayının ortalarında astığı tabela ile resmi olarak yayın ve yayım hayatına başlayan www.akcakocahaberleri.com ve HÜNKAR Medya’ya olan ilgi artarak devam ediyor. Akçakoca’da daha önce bulunmayan ve zamanla bölgenin en komplike medya kuruluşlarından bir tanesi olma amacıyla yola çıkan ekip, Akçakocalılara verdiği sözleri tutmaya devam ediyor.

ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ’NİN SÜRPRİZLERİ VAR!

Akçakoca Atatürkçü Düşünce Derneği, Akçakoca’da yaptığı sosyal sorumluluk faaliyetleri ile adından söz ettirirken, yönetimin gençlerin zararlı alışkanlıklardan uzak durması için gereken çabayı da gösteriyor. Her geçen gün büyüyen üye sayısıyla Akçakoca için önemli bir Sivil Toplum ekibi olan Atatürkçü Düşünce Derneği’nin önümüzdeki günlerde Akçakoca için birkaç sürprizi olacağını da ilk kez bizlerden duyabilirsiniz.

www.akcakocahaberleri.com ailesi olarak sevgili başkan Şükriye Ertuğrul’â, Özdal Alas, Fehmi Çolak, Ahmet BADANOZ, Türkan Papila Sönmez ve Müjgan Alas’ın bulunduğu yönetime nazik ziyaretleri sebebiyle teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir