fbpx

Akçakoca Haberleri

Spor

AKÇAKOCA FEN LİSESİ ERKEK VOLEYBOL TAKIMI İL BİRİNCİSİ OLDU!

AKÇAKOCA FEN LİSESİ ERKEK VOLEYBOL TAKIMI İL BİRİNCİSİ OLDU!

Akçakoca Fen Lisesi erkek voleybol takımı yenilgisiz olarak gittiği Düzce müsabakalarında il birincisi oldu. Başarılı sporcular bölge finali için ocak ayında Kastamonu’ya gidecek.

Yenilgisiz olarak gittiği Düzce bölgesi liseler arası erkek voleybol turnuvasında da tüm rakiplerini mağlup eden Akçakoca Fen Lisesi Erkek Voleybol takımı Düzce şampiyonu oldu. Kupayı alan genç sporcular, Ocak ayında yapılacak olan bölge şampiyonası için de başarı sözü verdi!

DÜZCE VE AKÇAKOCA’DA SIRTI YERE GELMİYOR

Akçakoca’da düzenlenen genç erkekler voleybol müsabakaları finallerinde sırasıyla; Sosyal Bilimler Lisesi’ni 3-0, Barbaros Anadolu Lisesi’ni 2-1 ile geçen Akçakoca Fen Lisesi, ilçe şampiyonu olarak Düzce’ye gitti.

Düzce’de yapılan il müsabakalarında; çeyrek finalde Düzce Fen Lisesi’ni 3-0, yarı finalde Kaynaşlı Anadolu Lisesi’ni 3-0 mağlup eden Akçakoca Fen Lisesi, finalde çekişmeli geçen maç sonunda Düzce Spor Lisesi’ni 3-2 mağlup eden Akçakoca temsilcisi kupanın sahibi oldu.

AKÇAKOCA TANITIMI BAŞARI İLE OLUR!

Düzce’de rakiplerini teker teker mağlup eden Akçakoca Fen Lisesi şampiyon oldu. Yüzlerce vatandaşın ve öğrencinin yakından takip ettiği liselerarası voleybol turnuvasını yenilgisiz kapatan ve adından söz ettiren Akçakoca Fen Lisesi, gözünü ocak ayında Kastamonu’da yapılacak olan Bölge şampiyonasına dikti.

Akçakoca’ya başarılar ile geri döneceklerinin sözünü veren genç sporcular Akçakocalı gençlere imkan verildiğinde neler yapabildiklerini herkese göstermiş oldu.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir