fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

TEK LİSTE, TEK ADAY! İYİ PARTİ’DEN AKÇAKOCA’DA DEV OLAĞAN KONGRE!

TEK LİSTE, TEK ADAY! İYİ PARTİ’DEN AKÇAKOCA’DA DEV OLAĞAN KONGRE!

İYİ Parti Akçakoca’da 3. olağan kongresini düzenleyecek. Pazar günü Akçakoca Otel’de yapılacak kongreye partinin tanınmış isimlerinin geleceği ifade edilirken, Akçakocalı vatandaşlar katılımın yoğun olacağı düşünüyor.

İYİ Parti olağan kongresi 25 Aralık Pazar günü saat 13:00’da Akçakoca Otel’de yapılacak. Mevcut ilçe başkanı Behçet Alkan Lokum ve yönetiminin tek aday ve listeyle çıkacağı kongrede parti genel merkezinden birbirinden değerli sürpriz isimlerinde kongrede yer alacağı öğrenildi.

2023 GENEL SEÇİMLERİNDE ANAHTAR PARTİ!

İYİ Parti kuruluşu ve istikrarlı yükselişi ile 2023 Genel Seçimleri öncesi elini güçlendirmiş durumda. Her geçen gün artan üye sayısı ve büyüyen il ve ilçe teşkilatları ile altılı masanın en büyük bileşenlerinden biri konumunda bulunuyor. Genel Başkan Meral Akşener’in toplum nezdinde, ‘Meral Abla, Meral anne’ tepkileri alması; partinin kısa süre içerisinde halka inebildiği ve kendini vatandaşa anlatabildiğini gösteriyor.

KONGREYE KATILIMIN YÜKSEK OLMASI BEKLENİYOR!

İYİ Parti Akçakoca’da kurulduğunda 55 üye ile 2500’e yakın oy almış ve potansiyelini o zamanlarda göstermişti. Türkiye’de ve Akçakoca’da her geçen gün artan üye sayısı ile Pazar günü yapılacak olan olağan kongrede rekor katılımın olması bekleniyor. Hiçbir masraftan kaçınılmayıp, her türlü detayın ele alındığı kongre sürecinde Başkan Lokum ve yönetim kadrosuna ekleyeceği yeni isimler ile önümüzdeki seçimler öncesi Akşener’e ‘’Bize güven!’’ mesajı verecek.

BEHÇET ALKAN LOKUM KİMDİR?

1978 Akçakoca doğumlu olan Behçet Alkan Lokum, ilkokul, ortak okul ve lise eğitimini Akçakoca’da tamamladı. Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Lokum, 2005 yılından itibaren avukat olarak görev yapıyor. Lokum, evli ve bir çocuk babasıdır. Behçet Alkan Lokum, 19 Aralık 2017 tarihi itibari ile İYİ Parti Akçakoca Kurucu İlçe Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap