fbpx

Akçakoca Haberleri

Siyaset

CHP AKÇAKOCA ÖRGÜTÜNDEN BİR GARİP ORGANİZASYON!

CHP AKÇAKOCA ÖRGÜTÜNDEN BİR GARİP ORGANİZASYON!

Cumhuriyet Halk Partisi Akçakoca teşkilatı kendi sosyal medya hesaplarından paylaştıkları bir kahvaltı organizasyonu afişi ile vatandaşların tepkisini çekti. Ne yani CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal’a soru sormak 100 Türk lirası mı?

Ekonomik krizin yoğun bir şekilde hissedildiği ve vatandaşların yaklaşan kış mevsimi ile ilgili ekonomik çekincelerinin olduğu bu günlerde, kahvaltı organizasyonu düzenleyip bunu da 100 lira gibi bir fiyat ile vatandaşa sunan CHP Akçakoca teşkilatının bu hareketi kafaları karıştırdı.

CHP İKTİDARA YAKLAŞTIKÇA HALKTAN UZAKLAŞIYOR MU?

Yoğun olarak fındıkçılıkla uğraşılan ilçemizde fındık sezonunun ortasında, üreticiler istediği rakamları alamamışken, tüccar-TMO-Ferrero üçgeninin arasında sıkışmışken, kırtasiye masrafları, yakacak masrafları tarihin zirvesine çıkmışken gençlik konseri düzenleyerek kendi çalıp kendi söyleyen Abanoz ve ekibi bu kez bambaşka bir organizasyon ile Akçakocalı vatandaşların karşısına çıkıyor.

1 kişilik katılım bedelinin 100 lira olarak belirlendiği kahvaltıda, Akçakocalı vatandaşlar; kendilerini mecliste temsil etsin ve haklarını korusun diye oy verdikleri milletvekiline soru sorabilmek ve onunla kahvaltı yapabilmek için 100 lira ödeyeceklermiş!

EKONOMİ TÜRK SİYASETİNİ VURDU! ARTIK KAHVALTIYI VATANDAŞ DÜZENLİYOR!

Geçtiğimiz yıllardan bu güne kadar siyasi parti ve siyasi partilerin adayları kalabalık organizasyonlar düzenleyerek kitleleri bir araya toplar ve kendilerini anlatma fırsatı bulurlardı. Halkta onca işin, gücün, koşturmanın ve hayat mücadelesinin arasında bir değişiklik olsun diye kahvaltı ve akşam yemeği ikramlarına katılır burada adayları tanıma fırsatı bulurdu. CHP Akçakoca İlçe teşkilatı bu durumu Akçakoca’da değiştirdi.

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal’ı Akçakoca’ya getirerek vatandaşların karşısına çıkarmak için 100 lira talep eden Abanoz ve ekibi ülkedeki ekonomik göstergelere vurgu yapıyor olsa gerek!

Neyse ki artık sosyal medya var! Vatandaşlar herhangi bir ücret ödemeden, bilet almadan da kendilerini temsil etmek için seçtikleri siyasilere ulaşabiliyorlar!

Akçakoca’da yaptığı sert muhalefet ile gündeme gelen Abanoz’a nazar değdi demek ki. 2. kez seçildiği ilçe başkanlığında hızlı bir yükseliş gösteren Abanoz şu sıralar düşüşte.

Editör: Tolga Hünkar

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir