fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

SARIOĞLU MÜJDEYİ VERDİ: AKÇAKOCA-KARASU YOLU 25 AĞUSTOS İTİBARİYLE KULLANIMA AÇILIYOR

SARIOĞLU MÜJDEYİ VERDİ: AKÇAKOCA-KARASU YOLU 25 AĞUSTOS İTİBARİYLE KULLANIMA AÇILIYOR

Ak Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu son dönemde büyük oynuyor. Geçtiğimiz günlerde TMO’nun fındık alımı ile ilgili sorunun çözülmesinde büyük pay sahibi olan Sarıoğlu bu kez de defalarca çöken Akçakoca-Karasu yolunun hafta içinde hizmete açılacağının müjdesini verdi.

Çöken yolda yapılan çalışmaların bulunduğu yeri ekibiyle ziyaret eden ve burada basın açıklaması yapan Sarıoğlu, Akçakoca-Karasu bağlantı yolunun hafta içinde hizmete açılmış olacağını söylerken, çöken yolun A’dan Z’ye her aşamasından haberdar olduklarını vurguladı.

‘’25 AĞUSTOSTA AÇILAMAZ!’’ DEMİŞLERDİ…

Sarıoğlu:’’ Biz geçtiğimiz hafta sosyal medyadan bize ulaşarak yolun ne zaman açılacağını soran bir abimize 25 Ağustos olarak net tarih vermiştik. Bazı basın organlarında, bu tarihin mümkün olmayacağını, yolun yetişmeyeceğini iddia etmişlerdi. Bugün buraya gelerek çalışmaları gördük ve yerinde inceledik. 25 Ağustos demiştik hatta 24 Ağustos da yolun trafiğe açılacağı müjdesini tüm Akçakoca halkına vermek istiyorum. Söz vermiştik bugün verdiğimiz sözü tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz.’’ dedi.

KGM’DEN AÇIKLAMA

Akçakoca-Melenağzı heyelanı 10.02.2022 tarihinde meydana gelmiştir. Akabinde Etüt Proje Fizibilite çalışmalarına başlanmış olup 22.05.2022 tarihinde proje çalışmaları tamamlanmıştır. 24.05.2022 tarihinde 100 günde tamamlanmak üzere yükleniciye yer teslimi yapılmış ve onaylı projesine göre çalışmalara başlanmıştır.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir