fbpx

Akçakoca Haberleri

TÜM HABERLER

O DA EVLENDİ… AKÇAKOCA’NIN SEVİLEN İSMİ MERT OKTAY DÜNYA EVİNE GİRDİ

O DA EVLENDİ… AKÇAKOCA’NIN SEVİLEN İSMİ MERT OKTAY DÜNYA EVİNE GİRDİ

Karagöz ve Oktay ailelerinin evlatları Arzu ve Mert çifti, gösterişli bir düğün ile dünya evine girdi. Akçakoca’da yüzlerce çiftin en mutlu gününde yanlarında olan ve düğün fotoğraflarını çeken Mert Oktay dünya evine girdi.

Arsima Düğün Salonu’nda yapılan düğün organizasyonunda, konukları Mertcan Taşkıran ve 54Bando karşılarken, genç çiftin arkadaşları pisti bir an bile boş bırakmadı. Genç çiftin düğün merasimi, yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Mutluluğa ilk adımı atan çifti, sevenleri bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Düğüne Akçakoca’nın sevilen ve tanınan isimleri de akın etti. Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, Geçmiş dönem Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, İYİ Parti Akçakoca İlçe Başkanı Behçet Alkan Lokum, Akçakoca Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Yılmaz, Akçakoca Demir ve Madeni San. Esnaf Odası Başkanı Hikmet Sarıoğlu, Akçakoca Turizm Fakültesinden Prof. Dr. Muammer Mesci, Dr. Öğretim Üyesi Zeynep Mesci, Dr. Öğretim Üyesi Emrah Öztürk ve Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’ın eşi Nursen Yanmaz’da konuklar arasındaydı.
Davetlileri kapıda karşılayan Karagöz ve Oktay aileleri, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm misafirlerine teşekkür ettiler.

Yıllarca birçok düğün organizasyonu çeken Mert Oktay’ın düğün çekimini ise İkon Production ile Oktay’ın kendi ekip arkadaşları üstlendi.
Günün kahramanları Arzu ve Mert çifti , “En mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak teşrif eden tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir