fbpx

Akçakoca Haberleri

Siyaset

SARIOĞLU’NUN İMDADINA FARUK ÖZLÜ YETİŞTİ

SARIOĞLU’NUN İMDADINA FARUK ÖZLÜ YETİŞTİ

Son dönemde yaşam standartlarında yaşanan düşüş ve hiperenflasyona sürüklenen Türkiye ekonomisi, halkı her geçen gün daha yoksul hale getiriyor. 2002 yılında, halka inebildiği için! İktidara gelen Ak Parti, en fazla oy aldığı yerlerde bile kendini anlatmakta zorlanıyor. Esvet Sarıoğlu ve yönetimi, köy ziyaretlerinden istediği verimi alamazken, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün de katılım sağladığı Döngelli ve Çiçekpınar köy programlarında, Ak Parti İlçe Yönetimi günler sonra rahat nefes aldı.

Hemen hemen haftanın 3 günü akaryakıta gelen zamlar çiftçinin belini bükerken, hayatında gıda ve barınma dışındaki her türlü harcamayı ekstra görerek hayatından çıkaran, geçinebilmekten başka derdi olmayan vatandaşlar artık siyasileri gördüklerinde yerlerinden bile kalkma ihtiyacı hissetmiyorlar.

Esvet Sarıoğlu ve ilçe yönetimi köy ziyaretlerinden istedikleri sonucu alamazken, iddialara göre bazı köylerde çay ikramının ardından herhangi bir konuşma dahi yapmadan köyden ayrılmaları bile istenmiş. İlçe yönetiminin sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflarda da yüzleri sürekli asık olan Sarıoğlu ve ekibi günler sonra Dr. Faruk Özlü sayesinde hitap edebilecek bir kalabalık bulmuş oldu. Bölge insanı tarafından sevilen Özlü’yü gören köy halkı da biraz olsun moral bulmuş oldu.

Sarıoğlu’nun ‘’ tevazuvesamimiyet’’ etiketi ile paylaştığı fotoğraflar kendisini tanıyan Akçakoca halkı tarafından gülünç bulunurken, Sarıoğlu dönemi için Ak Parti’nin Akçakoca’da en zayıf olduğu dönem yorumları yapıldı.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap