fbpx

Akçakoca Haberleri

DÜZCE HABERLERİ

Şengüloğlu’ndan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

Şengüloğlu’ndan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

AK Parti Düzce İl Başkanı Şengüloğlu mesajında, Cumhuriyetimizin 100. yılı ülkemizin her köşesinde büyük bir gurur ve çoşkuyla kutlandığını belirterek “ Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yıl dönümünü ülkemizin her köşesinde büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz. Çünkü 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, milletimizin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin en kıymetli simgesidir.

Vatan sevgisi, hürriyet ve istiklal söz konusu ise gerisi teferruattır diyerek, istiklal ve istikbal mücadelesi veren ecdadımız kazandığı zaferlerle tarih sayfalarında  ismini altın harflerle kazımıştır. Aziz milletimizin bağımsızlık iradesi ve azmi geçmişte hep var olmuştur ve var olmaya da devam edecektir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Yurtta Barış, Dünyada Barış” sözü, ülkemizin ve dünyanın barışı için taşıdığı sorumluluğu hatırlatıyor. Aynı zamanda, “Hiçbir şey milletimizin özgürlüğünden daha kıymetli değildir.” sözü, Cumhuriyetimizin değerlerine olan bağlılığımızı yinelemektedir. Bugün, “Türkiye Yüzyılı”na giden yolda daha da güçlenerek ilerlemeye devam ediyoruz.

Bu vesileyle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere 100. yaşını kutlayan Cumhuriyetimiz için şehit olan bütün şehitlerimizi minnet, rahmet ve şükranla anıyorum” dedi.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir