fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

YANMAZ’DAN SOSYAL BİLİMLER LİSESİNE PİYANO JESTİ

YANMAZ’DAN SOSYAL BİLİMLER LİSESİNE PİYANO JESTİ

Akçakoca Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz Sosyal Bilimler Lisesine piyano hediye etti.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, eğitime sürekli verdiği destek ve topluma duyduğu sorumluluk bilinciyle yine önemli bir adım attı. Yanmaz, Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi’ne piyano hediye ederek takdir topladı.


Başkan Okan Yanmaz, piyano hediyesini İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Ezer ve Sosyal İşler Gönüllü Koordinatörü Nursen Yanmaz ile birlikte okula teslim etti. Müzik Öğretmeni Güldeniz Çakır ve Semih Demirci, piyano eşliğinde keyifli bir mini konser vererek, bu güzel jesti daha da özel kıldılar.

Okul Müdürü ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Ezer, Başkan Yanmaz’a teşekkür ederek, plaket takdim ettiler. Bu jest, Başkan Yanmaz’ın eğitime ve gençlerin yeteneklerinin geliştirilmesine yönelik kararlılığını bir kez daha vurguladı.

Başkan Okan Yanmaz yaptığı açıklamada,” İlçenin eğitim kalitesini yükseltmeye ve gençlerin sanatsal yönlerini geliştirmek için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Toplumun gelişimi için eğitime desteğini her zaman sürdüreceğiz. Okulları sık sık ziyaret ederek ihtiyaç ve taleplerine elimizden geldiğince yardımcı olacağım” dedi.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir