fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

AVUKAT GÖKÇEN ÖZCAN ÇATAK HUKUK VE DANIŞMANLIK OFİSİ AKÇAKOCA’DA HİZMETE AÇILDI

AVUKAT GÖKÇEN ÖZCAN ÇATAK HUKUK VE DANIŞMANLIK OFİSİ AKÇAKOCA’DA HİZMETE AÇILDI

Düzce Barosu Avukatlarından Gökçen Özcan Çatak’a ait hukuk bürosu, düzenlenen törenle hizmete açıldı. Çok sayıda davetlinin katıldığı tören renkli görüntülere sahne oldu.

Akçakoca’nın tanımış ailelerinden iş insanı Ömer Çatak’ın gelini Onur Çatak’ın eşi Avukat Gökçen Özcan Çatak, Akçakoca ilçesinde hukuk bürosu açtı.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, eski belediye başkanı Erol Solak, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Pazvant, İYİ Parti Belediye başkan adayı Av. Behçet Alkan Lokum, CHP ilçe Başkanı Tuğrul Abanoz, eski Düzce Barosu Başkanı Azade Ay, İGM üyeleri, Belediye meclis üyeleri, birçok siyasetçi, iş insanı ve Gökçen Özcan Çatak’ın arkadaşları açılış törenine yoğun ilgi gösterdi.

YANMAZ’DAN HAYIRLI OLSUN MESAJI

Yalı Mahallesi Hasan Kahya Sokak’ta bulunan Merkez Apartmanı’nda yer alan Avukat Gökçen Özcan Çatak Hukuk & Danışmanlık ofisi, modern ve işlevsel tasarımıyla dikkat çekiyor. Açılış kurdelesini kesen Belediye Başkanı Okan Yanmaz, yeni ofisi hayırlı olsun temennisinde bulundu.

HAYATIN HER ALANINDA HUKUKİ DANIŞMANLIK

Açılış töreninde konuşan Avukat Gökçen Özcan Çatak, yeni ofisinin hukuk mücadelesindeki tecrübesini ve uzmanlığını halka sunmak için bir platform olacağını belirtti. Çatak, hukuki danışmanlık, ceza hukuku, aile hukuku, gayrimenkul hukuku ve diğer birçok alanda profesyonel hizmetler sunacaklarını ifade etti.

GÜNDEM YEREL SEÇİMLER

Siyasetçiler, yerel yöneticiler, iş dünyasından temsilciler ve hukuk camiasının önde gelen isimlerinin bir araya geldiği açılış davetinde bol bol siyaset ve 31 mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimler konuşuldu, kulis yapıldı.
Bu önemli açılış, Akçakoca’nın hukuki alanında yeni bir dönemin başlangıcı olarak değerlendirildi.

       

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir