fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

FİKRET ALBAYRAK’TAN GERİ ADIM… TEŞKİLATTAN AF DİLEYECEK

FİKRET ALBAYRAK’TAN GERİ ADIM… TEŞKİLATTAN AF DİLEYECEK

Yerel seçimlere 6 ay kala geçmiş belediye başkanları kendi kulis çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. CHP’de 20 yıl boyunca belediye başkan adayı olarak karşımıza çıkan ve sadece 1 kez kazanabilen Fikret Albayrak, 5. kez aday olabilmek için her dönem sırt çevirdiği CHP teşkilatı ile görüşme talep etti.

Adı son yıllarda belediye başkanlığı ve siyaset ile değil, kendi partisinin içindeki çekişme ve taraflı yaklaşımı ile anılan Fikret Albayrak’tan yerel seçimler öncesi yeni bir hamle geldi. Abanoz’un seçim kazana kazana hak ettiği koltuğu tanımayan, teşkilat üyeleri ile her daim arası kötü olan ve en önemlisi mevcut başkan ve teşkilatın değişmesi için Ankara’yı su yolu haline getiren Fikret Albayrak, CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz’dan görüşme talep etti. Abanoz net cevap verdi: ‘’Teşkilatım yanımda olmadan görüşmem!’’

ALBAYRAK, GÖRÜŞMEDE NE SÖYLEYECEK?

Abanoz’un teşkilatın da içinde olduğu görüşme teklifini kabul eden Albayrak, önümüzdeki günlerde Abanoz ve ekibiyle görüşecek. İlçe başkanlığı seçimlerinde her muhalif adayın arkasında olan ve son ana kadar Abanoz ve teşkilatı görmezden gelen Albayrak’ın bu görüşmeden pozitif bir sonuçla ayrılması zor görünüyor.

Abanoz ve ekibi Albayrak’ın desteklediği her muhalif adayı yenerek yerel seçimler öncesi güven tazelemişti.

CHP’DE ABANOZ ETKİSİ

Görev yaptığı süre boyunca girdiği seçimleri kazandıkça daha da güçlü hale getiren Tuğrul Abanoz ve ekibi, Akçakoca’da partiyi bambaşka bir noktaya taşıdı. Üye sayılarındaki artış ve organizasyonlarda boy gösteren CHP’lilerin sayısı her geçen gün arttı.

Akçakocalı vatandaşlar Abanoz’un adı geçtiğinde, ’İyi bir ekip ve eldeki imkanlar ile iyi işler yaptı. İlçe başkanlığının oturarak yapılmadığını herkese gösterdi’ yorumlarında bulunuyor.

 

 

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir