fbpx

Akçakoca Haberleri

Düğün

ÇAKMAK VE KARAYEL AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ…

ÇAKMAK VE KARAYEL AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ…

Çakmak ve Karayel ailelerinin mutlu günü. Hüseyin Çakmak ve Küsem Karayel dünyaevine girdi.

Özel Birce Gündüz Bakım evi öğretmenlerinden Küsem Karayel ile Çuhallı Eczanesi çalışanı ve akcakoca_airlines lakabı ile tanınan Hüseyin Çakmak dünyaevine girdi. Çifti en mutlu günlerinde; yakınları ve sevenleri yalnız bırakmadı.

KALABALIK BİR ORGANİZASYON

Akçakoca’nın tanınmış ailelerinden olan Çakmak ve Karayel aileleri bu düğünde birleşti. Hüseyin ve Küsem çiftinin düğünü kalabalık bir organizasyon ile gerçekleşti.

Akçakoca Öğretmenler Evinde gerçekleşen düğün merasiminde nikahı, Akçakoca Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz kıydı. Çiftten gelen ‘Evet’ cevaplarına misafirler alkışlarla karşılık verildi.

”BİZLERİ YALNIZ BIRAKMADINIZ”

Düğüne Akçakoca’nın sevilen ve tanınan isimleri de akın etti. MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Akçakoca Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz, CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz ve geçmiş dönem belediye başkanlarından Fikret Albayrak da düğüne katılan davetliler arasındaydı.

Mutluluğa ilk adımı atan genç çiftin arkadaşları pisti bir an bile boş bırakmadı.

Gecenin kahramanları Küsem ve Hüseyin çifti , “Bizler için çok fazla anlamı olan bugünde bizleri yalnız bırakmayarak heyecanımıza ortak olan herkese teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

   

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap