fbpx

Akçakoca Haberleri

Düğün

AKÇAKOCALI MÜZİSYEN CANDENİZ ÇAKALOĞLU DÜNYAEVİNE GİRDİ

AKÇAKOCALI MÜZİSYEN CANDENİZ ÇAKALOĞLU DÜNYAEVİNE GİRDİ

Çakaloğlu ve Kaplan ailelerinin en mutlu günü. Candeniz Çakaloğlu ve Şura Kaplan dünyaevine girdi. Çiftin sevenleri dans pistini bir an olsun boş bırakmadı.

Akçakoca’da yüzlerce düğünde kemençe çalarak Karadeniz müzikleri seslendiren Candeniz Çakaloğlu, dünyaevine girdi. Akçakocalı kemençe sanatçısı Çakaloğlu,’’200’ün üzerinde düğünde sahne aldım. Daha önce bu kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum.’’ İfadelerini kullandı.

‘‘İYİ Kİ GELDİNİZ, TEŞEKKÜR EDERİZ’’

Dutdibi Düğün Salonunda gerçekleşen düğün organizasyonu oldukça kalabalık olarak gerçekleşti. Genç çiftin, sevenleri düğüne akın etti. Şura ve Candeniz’in ilk dansı ile birlikte dolan dans pisti gece sonuna kadar hiç boşalmadı.

Davetlileri kapıda karşılayan Çakaloğlu ve Kaplan ailelerinin büyükleri, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm misafirlerine teşekkür ettiler.

KAPANIŞI ÇAKALOĞLU’NUN KEMENÇESİ YAPTI

Düğünde bir an olsun oturmayan genç çifti, arkadaşları da yalnız bırakmadı. İlk dans ile başlayan müzik gece sonuna kadar devam etti.

Akçakoca ve çevre ilçelerde gerçekleşen düğün organizasyonlarında kemençe çalan genç müzisyen bu kez kendi düğününde bir kez daha mikrofon başına geçti. Bu kez çaldığı kemençe ile kendi misafirlerini eğlendiren Çakaloğlu, alkışlar ile sahneden indi.

Şura ve Candeniz çifti:’’ İyi ki geldiniz. Bugün bu kadar mutluysak ve bu kadar eğlenebildiysek siz sevdiklerimiz sayesinde oldu. Mutluluğumuza şahit olduğunuz için teşekkür ederiz.’’ dedi.

    

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap