fbpx

Akçakoca Haberleri

TÜM HABERLER

CHP İLÇE TEŞKİLATINDAN HÜNKAR MEDYA’YA NEZAKET ZİYARETİ…

CHP İLÇE TEŞKİLATINDAN HÜNKAR MEDYA’YA NEZAKET ZİYARETİ…

Cumhuriyet Halk Partisi Akçakoca İlçe Teşkilatından www.akcakocahaberleri.com & HÜNKAR Medya’ya nezaket ziyareti gerçekleşti. Keyifli geçen ziyarette Akçakoca’nın geleceği ve menfaatleri ile ilgili meseleler ele alındı.

Geçtiğimiz aylarda açılışını yapan Hünkar Medya’ya Sivil Toplum Kuruluşları ve siyasi partilerin ziyaretleri devam ediyor. Haftanın ilk gününü ittifak ortaklarına ziyaretler gerçekleştirerek değerlendiren CHP Akçakoca İlçe Örgütü akşam saatlerinde Hünkar Medya’ya nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

AKÇAKOCA’NIN GELECEĞİ VE MENFAATLERİ KONUŞULDU

Son derece keyifli geçen sohbette Akçakoca’nın sorunları ve menfaatleri ile ilgili meselelerin üzerinde durulurken, Akçakoca’nın gelecek 10- 20 yılı masaya yatırıldı. Yönetim kurulunun neredeyse tamamının bulunduğu ziyarette hararetli sohbet yerini zaman zaman kahkahalara bıraktı.

www.akcakocahaberleri.com & Hünkar Medya’nın gelecek ile alakalı büyüme planları ve piyasaya getireceği yenilikler de dikkat çekti.

CHP’DEN BİRLİK MESAJI!

CHP Akçakoca İlçe Teşkilatı yaklaşan genel seçimler ile alakalı sahaya indiklerini belirtirken, partiden çıkan her adayın sonuna kadar arkasında durulacağının ve tüm partililerin böylesine önemli bir süreçte birlik olacağının altı çizildi. Tuğrul Abanoz, son dönemde yaşanan parti içi çekişmelere artık son verildiği ve genel seçimlerden zaferle çıkılacağını belirtti.

Gazetemizi ve Dijital Reklam Ajansımızı ziyaret eden ve yaptırdıkları çiçek ile bizleri mutlu eden Akçakoca CHP İlçe Teşkilatına teşekkürlerimizi sunuyoruz… Ayağınıza sağlık

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap