fbpx

Akçakoca Haberleri

Spor

İSTATİSTİKLERDE LİGİN ZİRVESİNDE BULUNUYOR! VOLEYBOLDA HAKAN POLAT RÜZGARI!

İSTATİSTİKLERDE LİGİN ZİRVESİNDE BULUNUYOR! VOLEYBOLDA HAKAN POLAT RÜZGARI!

Sezon başında TÜRŞAD Voleybol ile anlaşan Akçakocalı orta oyuncu Hakan Polat, ligin geride kalan 13 haftasında çizdiği başarılı grafik ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Kars doğumlu olan fakat uzun yıllardır Akçakoca’da yaşayan ve Akçakocalı Hakan olarak anılan, Akçakoca halkının da maçlarını yakından takip ettiği 1,95 boyundaki orta oyuncu Hakan Polat için geçtiğimiz sezon oynadığı maçlarda yüksek bir blok istatistiği yakaladığını ifade etmiştik.

Sezon başında verdiğimiz bu bilgiye nazire yaparcasına, sezona yine yüksek blok istatistiği ile başlayan ve şuanda alanında lider olan 195 boyundaki orta oyuncu Hakan Polat, sezonun daha yarısında olmasına rağmen ligdeki diğer takımların radarına çoktan girmiş durumda.

Kariyeri boyunca birçok önemli kulüpte forma giyen ve önemli başarılara imza atan Hakan Polat, Türkiye kupasında da 16 blokla birinci sırada bulunuyor.

2022 yılını başarılı bir şekilde geçiren ve tüm dikkatleri üzerinde toplayan Hakan Polat’ı 2023 yılında çok daha büyük kulüplerde göreceğiz gibi duruyor. Polat’ın takımı TÜRŞAD Voleybol Türkiye Erkekler Voleybol Efeler Liginde 5. Sırada bulunuyor.

Başarılı sporcumuza; www.akcakocahaberleri.com ailesi olarak, Akçakoca halkı ve voleybol severler olarak başarılar diliyoruz. Yolun açık olsun Hakan!

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir