fbpx

Akçakoca Haberleri

İş Birliği

ALEV ÜNAL İLE FINDIK DALI MARKASINI KONUŞTUK. KEYİFLİ SEYİRLER…

ALEV ÜNAL İLE FINDIK DALI MARKASINI KONUŞTUK. KEYİFLİ SEYİRLER…

İçinde bulunduğumuz yılın eylül ayında Akçakoca fındığına katma değer katmak için yola çıkan ve geride kalan 3 ay gibi kısa bir süre içerisinde adını sıkça duyduğumuz Fındık Dalı markasını, markanın kurucularından Alev Ünal ile yaptığımız kısa söyleşide konuştuk.

Akçakoca’daki ilk fındık işleme butik entegre tesisi olan, Coğrafi Tescilli Akçakoca Sarı Fındığını, başta Türkiye sonrada dünyada duyurabilmek için yola çıkan iki kadın girişimcinin 3 ay gibi kısa bir sürede kat ettikleri yolu, her gün raflarını yeni ürünler ile doldurmasını ve Fındık Dalı markasına ait patentli ürünlerini konuştuğumuz keyifli sohbeti beğenilerinize sunuyoruz.

TESCİLLİ AKÇAKOCA SARI FINDIĞI TÜM TÜRKİYE’DE!

Fındık Dalı markasına ait patentli ürünler ile Coğrafi İşaretli Akçakoca Sarı fındığını, kurmuş oldukları e-ticaret sitesinde Türkiye’nin bir çok şehrine kargo ile gönderdiklerini belirten Ünal, Fındık Dalı’nın tamamen bir Akçakoca markası olduğunu ve ürünlerde tamamen Akçakoca fındığı kullanıldığını belirtiyor.

Alev Ünal: ‘’Akçakoca fındığını, Akçakoca’nın üretici ve çalışkan kadınlarından alarak, tesisimizdeki çoğu kadın çalışanlarımızdan oluşan ekibimizle birlikte kadın dayanışmasının en özel örneklerinden birini sunuyoruz. Türkiye’de ve dünyada fındık denilince önce Akçakoca sonra Fındık Dalı markası akla gelsin, en büyük hayallerimizden biri bu.’’ ifadelerini kullandı.

Fındık Dalı’nı sosyal medyada takip edin!

Fındık Dalı’ndan online alışveriş yapmak için tıklayın!

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap