fbpx

Akçakoca Haberleri

TÜM HABERLER

ÜMİT YILMAZ, ALAPLI’NIN YARDIMINA KOŞTU!

ÜMİT YILMAZ, ALAPLI’NIN YARDIMINA KOŞTU!

Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatıyla gerçekleştirilen Adım Adım Anadolu Köyüm Benim Sohbet Toplantıları kapsamında, Alaplı’nın Mollabey Köyünü ziyaret etti.

Burada Mollaköy köyü vatandaşları tarafından vekil Yılmaz’a iletilen köy yolu sorunu Yılmaz’ın olaya el koyması ile 20 gün gibi kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturuldu.

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz Düzce ve Akçakoca dışındaki ilçelerin derdine derman olmaya devam ediyor. Alaplı’nın Mollabey köy yolu sorununu çözen Yılmaz, Mollabeyli vatandaşların takdirini kazandı.

Uzun süredir sürüncemede kalan Alaplı Mollabey Köyü yolunun yapımı ve asfalt kaplama işinin başlatılması köy halkı arasında büyük sevinçle karşılandı. Mollabey Köyü sakinleri, yol sorununun 20 gün gibi çok kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlayan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MYK Üyesi Murat Kotra, İl Başkanı Varol Demirköse ve İlçe Başkanı Erol Oktay’a teşekkür etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan MHP Alaplı İlçe Başkanı Erol Oktay da, Mollabey Köyü halkı adına teşekkür ederek şunları söyledi : ” Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda gerçekleşen ADIM ADIM ANADOLU KÖYÜM BENİM SOHBET TOPLANTILARI temalı 14 Ekim Cuma günü yapılan Mollabey Köyü ziyaretimizde Milletvekilimiz Sayın Ümit Yılmaz’a iletilen Mollabey Köyü’nün yolunun yapılması ile ilgili sorunlar, Sayın Vekilimiz Ankara’ya döndükten sonra gerekli hassasiyeti göstererek görüşmeleri yapmış ve bizleri arayarak yirmi gün içinde başlanacağını belirtmiş, MHP Alaplı İlçe Teşkilatı olarak biz de basın, sosyal medya ve köyümüzün ileri gelenleri ile paylaşmıştık.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir