fbpx

Akçakoca Haberleri

İş Birliği

DÖRTLER AKADEMİ HİZMETE AÇILDI

DÖRTLER AKADEMİ HİZMETE AÇILDI

Akçakoca’da Dörtler Akademi Kişisel Gelişim Kursu hizmete açıldı. Açılış konuşmasını Akçakoca Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz’ın yaptığı ve geniş bir katılımın olduğu Dörtler Akademi Kişisel Gelişim Kursu eğitim/öğretim hayatına başladı.

Akçakoca Seviye Kişisel Gelişim Kursu ismiyle eğitim/öğretim sürecine başlayan kurum, yeni yerinde Dörtler Akademi Kişisel Gelişim Kursu adıyla yoluna devam ediyor. Yaklaşık 300 metrekare alanda tek kat olarak hizmet veren kurum, oldukça ferah olan derslikleri, öğrenci dinlenme alanı ile fiziksel olarak da göze hitap ediyor. Öğrencilerin yoğun ders temposu arasında dinlenirken deniz havası alabilecekleri, uzman ve tecrübeli eğitimci kadrosu ile eğitim/öğretim hayatına başlayan Dörtler Akademi dikkatleri üzerine çekiyor.

Açılışa; Akçakoca Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz, İYİ Parti Akçakoca İlçe Başkanı Behçet Alkan Lokum, Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Duygu Aydoğan, İş İnsanı Abdulkadir Pandul, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda Akçakocalı vatandaş katıldı.

Kurucu Seher Ulu 34 yıllık eğitimcilik deneyimini, birlikte yol aldığı ortakları; Alper Elaldı, Özkan Elaldı ve Sergen Samet Balduk ile emin adımlarla ilerliyor. AYT, LGS, KPSS ve ara sınıf takviyeleri ile eğitim/öğretim sektöründe yer almakta olan kurum sahipleri “Amacımız Akçakoca’ da kaliteli bir eğitimle bu güzel ilçenin evlatlarını Türkiye’nin en iyi eğitim kurumlarına kazandırmaktır. Umarım hep birlikte sevgiyle yol alırız. ” ifadelerini kullandı.

www.akcakocahaberleri.com ailesi olarak Akçakoca’da eğitim ve öğretim hayatına başlayan Dörtler Akademi’ye, ortakları Seher Ulu, Alper Elaldı, Özkan Elaldı ve Sergen Samet Balduk’a çıktıkları yolda başarılar diliyoruz.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap