fbpx

Akçakoca Haberleri

İş Birliği

BOSS & TOYS OYUNCAK MAĞAZASI AKÇAKOCA’DA HİZMETE GİRDİ

BOSS & TOYS OYUNCAK MAĞAZASI AKÇAKOCA’DA HİZMETE GİRDİ

Akçakoca’da hemen hemen her sektör faaliyetini gösterirken, sadece oyuncak satacak bir işletmemiz bugüne kadar yoktu. Artık var. Boss & Toys oyuncak mağazası Akçakoca’da hizmet vermeye başladı.

Çocuklar için eğlenceli oyuncak çeşitleri, popüler ve lisanslı oyuncak markaları, oyuncak arabalar, oyuncak bebekler, peluşlar, masa oyunları ve daha fazlası Boss & Toys ile sizlerle buluşuyor.

Her yaştan çocukların seveceği, yetişkinlerin ve gençlerin soğuk Akçakoca gecelerinde sıkılmadan saatlerce oynayacağı her konseptte Monopoly çeşitleri, Tabu, Amiral Battı, Metropol ve daha fazlasına ulaşmak için artık çok uzaklara gitmenize gerek yok. Her türlü oyuncak en uygun fiyatlar ile Boss & Toys’da sizleri bekliyor.

Boss & Toys işletme sahibi Ömer Faruk Bostancı:’’ Bize bu işin en önemli noktası neresi diye sorarsanız kuşkusuz ‘kalite’ diye cevap veririm. Ürünlerimizin hepsi lisanslı ve kalite olarak sağlam. Açıldığımız günden bugüne kadar müşterilerimizin ilgisinden memnunuz. Söz veriyoruz, kaliteden ödün vermeden uzun yıllar Akçakoca’ya hizmet edeceğiz. Bize uğramadan çocuklarınıza hediye almayın.’’ ifadelerini kullandı.

Boss & Toys
Adres: Yalı Mahallesi İstanbul Caddesi No:45/A
Akçakoca/Düzce
İnstagram: bossandtoys
Telefon: 0 543 851 24 37
İletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir