fbpx

Akçakoca Haberleri

Siyaset

AK PARTİ’NİN İDDİALI ADAY ADAYLARINDAN ESVET SARIOĞLU ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

AK PARTİ’NİN İDDİALI ADAY ADAYLARINDAN ESVET SARIOĞLU ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

31 Mart 2024 mahalli idareler seçimlerinde AK Parti Akçakoca Belediye Başkan Aday Adayı Esvet Sarıoğlu, saha çalışmalarını sürdürüyor.

AK Partinin 6 aday adayı arasında en iddialı isimlerden olan Sarıoğlu, saha çalışmaları kapsamında STK ‘ları ziyaret etti. Gittiği bir çok kurumda ilgiyle karşılanan Sarıoğlu, kurumların başkan ve yöneticileri ile istişarelerde bulundu.

Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar  odası, Akçakoca Şoför ve Otomobilciler odası, Akçakoca Demir ve Madeni Sanatkarlar Odası, Akçakoca Ziraat Odası ve  Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek çalışmaları ile ilgili sohbet eden  aday gösterilmesi ve seçilmesi halinde  STK’larla uyum içerisinde çalışma karalılığında olduğunu belirten Sarıoğlu, ziyaretler sonrasında yaptığı açıklamada;” Kurumların  Başkan ve yönetim kurulundaki arkadaşları makamlarında ziyaret ederek ilçemiz ile ilgili hasbihal ederek, taleplerini dinledik. Sorunları bildiğimizi ve ilçe başkanlığımız sürecinde olduğu gibi her zaman yanlarında olmaya devam edeceğimizin sözünü verdik…” dedi.
   
Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir