fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

DÜZDEF BAŞKANI FARUK ÇAKMAK AKÇAKOCA’DA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU

DÜZDEF BAŞKANI FARUK ÇAKMAK AKÇAKOCA’DA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU

Akçakocalı Üniversite öğrencileri, Düzce Dernekler Federasyonu Vizyoner Gençlik Grubunun düzenlediği ‘Kariyer Günleri’ organizasyonunda Düzce Dernekler Federasyonu Başkanı Faruk Çakmak ve Düzce Dernekler Federasyonu başkan yardımcısı eğitimci Handan Şule Cumhur ile Akçakoca’da bir araya geldi.


Başkan Çakmak, öğrencilerin sorularını almadan önce kısa bir şekilde özgeçmişinden bahsederken, iş hayatında başarılı olmak için gereken fedakarlıklar hakkında da bilgiler verdi.


Düzce Dernekler Federasyonu Başkanı Faruk Çakmak, Akçakoca’da üniversite öğrencileri ile buluştu. Akçakoca Belediyesine ait Akçakoca Kahvecisinde gerçekleştirilen programa üniversite öğrencileri tarafından yoğun bir katılım gerçekleşti. Samimi bir ortamda çaylarını içen ve birbirinden lezzetli ikramların tadına bakan öğrenciler


Üniversite sonrasında kariyerini geliştirmek ve iş hayatında başarılı olmak isteyen Akçakocalı öğrenciler, Düzce Dernekler Federasyonu Başkanı Faruk Çakmak ve eğitimci Handan Şule Cumhur’u soru yağmuruna tuttu.


Üniversite öğrencilerin yoğun bir ilgisi ile karşılaşan Faruk Çakmak, öğrenciler ile bolca hatıra fotoğrafı çektirdi. İsteyen tüm öğrenciler ile şahsi cep telefonu numarasını paylaşan Çakmak, Akçakoca’ya önümüzdeki günlerde daha büyük bir organizasyon için geleceğinin sözünü verdi.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir