fbpx

Akçakoca Haberleri

DÜZCE HABERLERİ

DÜZCE’DE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ

DÜZCE’DE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ

İSTANBUL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCISI DÜZCE’YE ATANDI

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan atama sonucunda Düzce’de bir süredir Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüten Tamer Kırbaç’ın yerine İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Emrullah Aydın atandı.

Henüz resmi olmayan bilgiye göre İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Emrullah Aydın, Tamer Kırbaç’ın yerine Düzce’ye Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Kulislerde konuşulan bu bilginin resmiyete dökülmesinin an meselesi olduğu değerlendirilirken, hali hazırda Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüten Tamer Kırbaç’ın yeni görevine ilişkin bir bilgi pahlaşılmadı.

EMRULLAH AYDIN KİMDİR?

1970 yılında Erzurum’un Oltu ilçesinde dünyaya geldi.

İlkokulu Oltu’da, Orta ve Liseyi İskenderun İmam Hatip Lisesi’nde okuyan Aydın, 1994 yılından Erzurum Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Coğrafya bölümünden mezun oldu.

Yüksel Tahsilini Aydın Üniversitesi Mahalli İdareler ve Yerinden Yönetim alanında tamamlayan Aydın, 1995 yılında Esenler İbrahim Turhan Lisesi’nde göreve başladı. Bahçelievler, Bakırköy gibi ilçelerde idari görevlerde bulunan Aydın, İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü Ar Ge biriminde çalıştı ve 2014 yılında Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürü oldu.

STK ve gönüllü oluşumlarda aktif olduğu bilinen Aydın; Milli Gençlik Vakfı, Andolu Gençlik Derneği, İstanbul Sivil Anayasa Platformu, İstanbul Gönüllü Teşekküller gibi kuruluşların yanında 2005-2014 yılları arasında Eğitim Bir Sen İstanbul 1 Nolu Şube Başkanlığı vazifesini de yerine getirdi.
Hali hazırda İstanbul İl Milli Eğitim Müdür yardımcılığı görevini yürütmektedir.

 

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap