fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

ÇAĞDAŞ ÜÇÜNCÜ VE CEREN TUZCUOĞLU’NUN EN MUTLU GÜNÜ… HARİKA BİR DÜĞÜN…

ÇAĞDAŞ ÜÇÜNCÜ VE CEREN TUZCUOĞLU’NUN EN MUTLU GÜNÜ… HARİKA BİR DÜĞÜN…

Üçüncü ve Tuzcuoğlu ailelerinin evlatları Çağdaş ve Ceren gösterişli bir düğün ile dünyaevine girdi. Yüzlerce davetlinin katıldığı organizasyonda eğlence biraz olsun durmazken genç çiftin arkadaşları ise pisti bir an bile boş bırakmadı.

Akçakoca’nın tanınmış ailelerinden Üçüncü ile Tuzcuoğlu ailelerinin evlatları Çağdaş ve Ceren’in düğün organizasyonu Parla Düğün Salonu’nda gerçekleşti.

MEŞHUR SORUYU BAŞKAN YANMAZ SORDU

Genç çiftin nikahını Akçakoca Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz kıydı. Yağmurlu havaya rağmen oldukça kalabalık olarak gerçekleşen düğün organizasyonu, Akçakoca’nın son dönemde gördüğü en kalabalık düğünlerden biri oldu.

İlk dansın ardından taraflar misket havası ile ısınırken genç çift tebrikleri kabul etti. Pasta kesildikten sonra geçilen takı töreni metrelerce uzunluk ile devam etti.

DAMADIN YAKININDAN METRELERCE BANKONT

Damadın yakın akrabası 50 liralık banknotlar ile oluşturduğu metrelerce uzunluğundaki paraları damadın boynuna dolayarak, davetlilere eğlenceli anlar yaşattı.

Davetlileri kapıda karşılayan Üçüncü ve Tuzcuoğlu ailelerinin büyükleri, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm misafirlerine teşekkür ettiler.

AKÇAKOCA, AKÇAKOCA OLALI BÖYLE HORON GÖRMEDİ

Takı merasiminin ardından başlayan horon oyunu ile genç yaşlı herkes doyasıya eğlendi. Horon içinde horon oynanırken gençlerin sesi ile salon dakikalarca inledi.

Günün kahramanları Çağdaş ve Ceren çifti , “En mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak teşrif eden tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

           

 

 

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir