fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

‘’FINDIK DALI’’ AKÇAKOCA FINDIĞINA DEĞER KATIYOR

‘’FINDIK DALI’’ AKÇAKOCA FINDIĞINA DEĞER KATIYOR

EVDE FINDIK KIRIP KAVURMA DEVRİ BİTTİ!

Akçakoca’daki ilk fındık işleme butik entegre tesisi olan, Coğrafi Tescilli Akçakoca Sarı Fındığını, başta Türkiye sonrada dünyada duyurabilmek için yola çıkan iki kadın girişimcinin kısa bir sürede kat ettikleri yol ile bu noktaya gelen Fındık Dalı, marka olma yolunda hızla ilerlemeye devam ediyor.

Her ay raflarını yeni ürünler ile dolduran ve Fındık Dalı markasına ait patentli ürünleri ile tüm Türkiye’de tescilli Akçakoca fındığını sevdiren Fındık Dalı’ndan yeni sezon sloganı.

TESCİLLİ AKÇAKOCA SARI FINDIĞI TÜM TÜRKİYE’DE!

Fındık Dalı markasına ait patentli ürünler ile Coğrafi İşaretli Akçakoca Sarı fındığını, kurmuş oldukları e-ticaret sitesinde Türkiye’nin bir çok şehrine kargo ile gönderdiklerini belirten Ünal, Fındık Dalı’nın tamamen bir Akçakoca markası olduğunu ve ürünlerde tamamen Akçakoca fındığı kullanıldığını belirtiyor.

Alev Ünal: ‘’Akçakoca fındığını, Akçakoca’nın üretici ve çalışkan kadınlarından alarak, tesisimizdeki çoğu kadın çalışanlarımızdan oluşan ekibimizle birlikte kadın dayanışmasının en özel örneklerinden birini sunuyoruz. Türkiye’de ve dünyada fındık denilince önce Akçakoca sonra Fındık Dalı markası akla gelsin, en büyük hayallerimizden biri bu.’’ ifadelerini kullandı.

EVDE FINDIK KIRIP KAVURMA DEVRİ BİTTİ!

Alev Ünal:’’ Müşterilerimizin bize emanet ettikleri fındıkları, başka bir fındıkla karıştırmadan işler ve müşterimize teslim ederiz. Akçakocalı hemşerilerimizin kendi bahçelerinden bin bir emek ile topladıkları fındıklarını tüm hijyen kuralları çerçevesinde kırıp, kavurup, paketleyerek kendilerine teslim ediyoruz. Dilerlerse kabuklu fındıklarını alarak fındık ezmesi yaparak fındığın en tatlı halini kendilerine teslim edebiliyoruz.’’ ifadelerini kullandı.

Fındık Dalı’nda fındığınız başka fındıklar ile karışmaz. Her müşteri kendi fındığını bırakıp, kendi fındığını alacağından emin olarak işletmeden ayrılır.

 

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir