fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

AKÇAKOCA AMERİKAN KÜLTÜR’DEN ENFLASYONA İNAT KAMPANYA! ACELE ET!

AKÇAKOCA AMERİKAN KÜLTÜR’DEN ENFLASYONA İNAT KAMPANYA! ACELE ET!

Akçakoca Amerikanca Kültür Dil Okulu, düşman çatlatan bir kampanya ile Akçakocalı vatandaşların karşısına çıkıyor. ‘Kids’ ve ‘Lise’ gruplarına özel net %30 indirim.

Amerikan Kültür Dil Okulları Türkiye çapında yaptıkları kampanya ile tüm dikkkatleri üzerine çekmiş durumda. ‘Türkiye’nin her yerinden Dünya’nın her yerine’ sloganı ile dilediğiniz ülkeye gidiş dönüş biletinizi alan Amerikanca Kültür Dil Okulları bu kampanya ile alanında lider konumda bulunuyor.

ENFLASYONA İNAT!

Akçakoca Amerikanca Dil Okulu’ndan enflasyona inat net %30 indirim kampanyası kısa bir süre daha geçerli olacak. ‘Lise’ ve ‘Kids’ gruplarında Eylül ayına özel net %30 indirim ile İngilizce öğrenmeyen kalmasın.

KIDS Grubu: Eylül ayına özel net %30 indirim. Yabancı eğitmenlerle speaking dersleri. Seviye sınıfları

Lise Grubu: 4 yıl ücretsiz eğitim hediye. 300 üniversiteye sınavsız geçiş imkanı, yabancı eğitmenlerle speaking dersleri

ALANINDA UZMAN EĞİTİMCİLER!

Geniş öğretmen kadrosu; deneyimli, güler yüzlü ve örnek olmayı özümsemiş öğretmenleri ile periyodik branş toplantıları, önceki sürecin değerlendirmesini ve sonraki sürecin eğitim planlamasını yaparak eğitim kalitesine en üst seviyede tutmaya özen göstermektedir.

Bu sayede tüm Akçakoca Amerikanca Kültür Dil Okulu’nda öğrencilerin aynı eğitim kalitesiyle sınava ve hayata hazırlanması sağlanır.

Bilgiye ulaşmada en önemli etkenin eğitimciler olduğunu bilerek; sürekli yenilikleri takip eden, özverili, genç ve dinamik öğretmenleri ile başarıya yürürken hep yanınızda olacaktır.

Kampanyalar ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen arayın.

TELEFON:         0 380 611 21 21

TELEFON2:       0 552 885 21 21

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir