fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

ALİ UZUN, ANTALYA’DA DÜZCELİLERİ AĞIRLAMAYA DEVAM EDİYOR

ALİ UZUN, ANTALYA’DA DÜZCELİLERİ AĞIRLAMAYA DEVAM EDİYOR

Akçakocalı iş insanı Ziraat Yüksek Mühendisi Ali Uzun, Antalya’da Düzceli hemşerilerini ağırlamaya devam ediyor. Son olarak Çilimli Gençlik Kollarını A-Z tohum bünyesinde ağırlayan Uzun, 7 türde ürettiği 50 çeşit tohum ile de zaman zaman ulusal ve yerel medyada boy göstermeye devam ediyor.

Akçakocalı iş insanı Ziraat Yüksek Mühendisi Ali Uzun, A-Z Tohum bünyesinde Düzceli hemşerilerini misafir ederken aynı zamanda, tarım, tohumculuk ve seracılık anlamında da hemşerilerini bilgilendirmeyi ihmal etmiyor.

Antalya’da kurduğu tohum firması ile Türkiye öncelikli olmak üzere 26 ülkeye tohum ihraç eden Uzun, kısa zamanda yerli yabancı herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Son olarak Düzce AK Parti milletvekili aday adayı olarak karşımıza çıkan Uzun, her fırsatta Akçakoca’ya gelmeyi de ihmal etmiyor. Genel seçim süreci boyunca aday gösterilmese de mevcut gösterilen adaylar ile mahalle mahalle gezerek desteğini esirgemeyen Uzun, parti ve teşkilat aidiyetinin de ne kadar yüksek olduğunu göstermiş oldu.

Ali Uzun’un Düzce bölgesinde tarım politikaları ve nitelikli tarım ürünü yetiştirme konularında çalıştığı ve yakın zamanda bölge için hazırladığı yeni projeyi sunması bekleniyor.

 

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap