fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

AHMET KAYA’YI TİTRETEN OLAY!

AHMET KAYA’YI TİTRETEN OLAY!

Cumhurbaşkanlığı seçimleri, milletvekilliği seçimleri derken gündem bir hayli yoğun geçti. Akçakoca CHP kulislerinden aldığımız bilgiyi sizinle paylaşma kararı aldık.

Geçtiğimiz günlerde Akçakoca Öğretmenler evinde meydana gelen tartışma, birçok güzel gelişmenin önüne geçti. Vefa Salman, Tanju Özcan gibi CHP’nin önemli isimlerinin de yer aldığı toplantıya Akçakocalı Ahmet Kaya’nın gereksiz çıkışları gölge düşürdü.

KAYA, NEDEN SİNİRDEN TİTREDİ?

Yalova geçmiş dönem belediye başkanı Vefa Salman, Akçakoca ilçe teşkilatına moral vermek amacıyla küçük bir jest yapmak istedi. Kendisinde var olan ‘Belediye Başkanı Rozetini’ Abanoz’a takan Salman:’’ Benim belediye başkanlığı yapmama izin vermediler. Bende belediye başkanlarında olan belediye başkanlığı rozetini Tuğrul başkana hediye ediyorum.’’ dedi.

Vefa Salman’ın bu jesti karşısında şaşkınlığa uğrayan Akçakoca CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz:’’  Ben bu rozeti emanet olarak alıyorum. Yerel seçimlerde kim aday olursa ona takdim edeceğim.’’ şeklinde cevap verdi.

Dinleyiciler arasında bulunan Melek Reklam sahibi Ahmet Kaya, sesi ve elleri titreyerek ‘O rozeti çıkartın lütfen!’’ diye bağırdı. Daha sonra dinleyicilerin şaşkın bakışları arasında ortamı terk eden Kaya’nın bu anlamsız çıkışı neden yaptığı soru işareti olarak kaldı!

2 KEZ KAYBETTİ, SEÇİM YARIŞI NEFRETE DÖNÜŞTÜ!

CHP İlçe başkanlığı için 2 kez yarıştığı ve ikisinde de kaybettiği Tuğrul Abanoz’a olan nefreti bitmek bilmeyen Ahmet Kaya’nın bu nefreti adeta CHP’nin önüne taş koyuyor. Akçakoca meydanında bulunan dijital ekranda günlerce aralıksız Cumhur İttifakı partilerinin reklamlarını yayınlayan ve CHP’ye yer vermeyen Ahmet Kaya Akçakocalıların antipatisini toplamaya devam ederken, CHP’nin de kuyusunu kazmaya devam ediyor.

Ahmet Kaya’nın CHP’de siyaset yapma sevdasının tamamen ticari olduğu öngörülüyor.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap