fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

 WAVES WEAR , HOCAOĞLU PASAJINDA AÇILDI!

 WAVES WEAR , HOCAOĞLU PASAJINDA AÇILDI!

Waves Wear Erkek giyim mağazası kapılarını Akçakocalıların hizmetine açtı. Açılış kurdelesini başkanlar birlikte kesti.

Akçakocalı genç girişimci Metehan Horoz’un açtığı Waves Wear erkek giyim mağazası Akçakoca’da Hocaoğlu pasajında hizmete açıldı. Birbirinden tarz ve rahat erkek kıyafetleri misafirlerin oldukça ilgisini çekti.

KÖTÜ HAVAYA RAĞMEN AÇILIŞ ORGANİZASYONUNA KATILIM YÜKSEK OLDU

Günler öncesinden duyurulan açılış organizasyonuna olumsuz hava şartları damga vursa da oldukça kalabalık bir katılım oldu. 5 başkanın birlikte kestiği açılış kurdelesinin ardından kapılara ziyaretçilere açıldı.

Açılışa Akçakoca Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz, CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz ve yönetimi, İYİ Parti Akçakoca İlçe Başkanı Behçet Alkan Lokum, geçmiş dönem Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, Saadet  Partisi İlçe Başkanı Özkan Atıcı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M.Nizam Pazvant, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Duygu Aydoğan, Esnaf ve Kefalet Odası Başkanı Gürol Sarı ve Akçakoca cemiyetinin önemli isimleri katıldı.

EN TARZ ÜRÜNLER, EN UYGUN FİYATLARA

En tarz, en şık ve en kaliteli ürünleri Akçakocalılar ile buluşturmayı amaçlayan genç işletmeci Metehan Horoz, ”Henüz daha yeni başladık. Fiziki mağazamızda ve internet sitemizde en kısa sürede yepyeni sürprizler ile  karşınızda olacağız.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir