fbpx

Akçakoca Haberleri

BÖLGESEL HABERLER

EYVAH HAARP GEMİSİ KAPIDA! DEPREM Mİ OLACAK?

EYVAH HAARP GEMİSİ KAPIDA! DEPREM Mİ OLACAK?

ABD’nin HAARP Gemisi İstanbul’dan sonra şimdi de Zonguldak’ta görüldü. Kahramanmaraş depremiyle ilişkilendirilen USS Nitze Savaş Gemisi, Zonguldak’a deprem için mi geldi? Bölge vatandaşları tedirgin.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine 10 km yakınlarına demirleyen HAARP Gemisi panik yarattı. Bolu ilinde gerçekleşen 4,8 büyüklüğünde gerçekleşen depremin ABD’ye ait olan HAARP gemisiyle bir alakası olup olmadığı merak ediliyor.

ÖNCE KAHRAMANMARAŞ, ŞİMDİ BOLU!

Kahramanmaraş merkezli 11 ilimizde gerçekleşen 7.7 Ve 7.6 şiddetinde 2 büyük deprem meydana gelmişti. Deprem ile alakalı onlarca iddia ortaya atılmış en dikkat çekicisi ise ABD’ye ait savaş gemisi ile HAARP teknolojisi kullanılarak bu depremlerin suni olarak yapılmış olabileceği iddialarıydı.

On binlerce vatandaşın ölümüne ve yüzlerce binanın yıkılmasına sebep olan Kahramanmaraş depreminin ardından gözler bu kez de Bolu’da art arda meydana gelen 9 depreme çevrildi. Bolu’da meydana gelen 4.8 büyüklüğündeki deprem ve beraberindeki 8 artçı sarsıntı sırasında HAARP teknolojisiyle ilişkilendirilen USS Nitze Savaş Gemisi Zonguldak açıklarına demirlenmişti.

HAARP TEKNOLOJİSİ NEDİR?

Kısaca HAARP; aktif aurora tabanlı, iyonosferin özelliklerini ve davranışlarını araştırmak üzere Alaska’da sürdürüldüğü iddia edilen çalışmadır. İngiliz havacılık şirketi BAE Systems tarafından tasarlanmış ve inşa edilmiştir.

HAARP projesi iklim kontrol silahı olması ve yapay deprem, zihin kontrolü yaratabilmesi gibi birçok komplo teorisine konu olmuştur. Bir kısım bilim insanları ve eleştirmenler tarafından bu iddiaların eksik veya hatalı bilgiye dayandığı, iddiaların tesisin kabiliyetlerinin çok üzerinde olduğu ve doğa biliminin kapsamını aştığı iddia edilmiştir.

 

Editör: B.Eray Aktaş

 

 

 

 

 

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir