fbpx

Akçakoca Haberleri

DÜZCE HABERLERİ

AKÇAKOCALI ÖMER ÖZCAN’A, DÜZCE’DE ÖNEMLİ GÖREV…

AKÇAKOCALI ÖMER ÖZCAN’A, DÜZCE’DE ÖNEMLİ GÖREV…

Akçakocalı turizmci Ömer Özcan, Düzce Ticaret ve Sanayi Odasında Turizm Ar-Ge birimine koordinatör olarak göreve başladı.

Düzce ve ilçelerinde, turizm sektöründe ulusal ve uluslararası alanlarda var olan mevcut yapının geliştirilmesi amacıyla Düzce Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kurulan yeni bir birimdir.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Turizm Araştırma ve Geliştirme Birimi, ekonomik kalkınmanın öncü sektörlerinden biri olan turizmde; ulusal ve uluslararası alanlarda sektörde var olan mevcut yapının geliştirilmesi, ülke gerçeklerine uygun ve sürdürülebilir temellere dayandırılması, turizm alanında hayata geçirilmesi planlanan yatırımların yatırımcılar açısından cazip olacak şekilde planlanması ve şekillenmesinde atılacak adımlarda Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın destekleriyle atılmasını sağlamak üzere Düzce Ticaret ve Sanayi Odası çatısı altında kuruldu.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Turizm araştırma ve Geliştirme Birimi;
Mevcut turizm alanlarında faaliyet gösteren üyelerinin ve yatırım yapmayı planlayan potansiyel üyelerin markalaşma, sektör içi eğitimler, destek ve hibe projeler bilgilendirmeleri, fuar organizasyonları gibi çalışmalarda üyelerini yönlendirme, bilgilendirme, destekleme konularında faaliyetlerini sürdürecektir.

Turizm Araştırma ve Geliştirme Birimi olarak aynı zamanda Düzce ilinde turizm alanında yatırım yapacak olan iş insanlarına rehberlik ederek, iletişim, araştırma bağlantı kurma konularda tamamlayıcı, destekleyici rol alacaktır.

www.akcakocahaberleri.com ailesi olarak Akçakocalı hemşerimiz Ömer Özcan’a yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap