fbpx

Akçakoca Haberleri

Türkiye Gündem Haberleri

DEVLET BAHÇELİ İSTİFA ETTİ!

DEVLET BAHÇELİ İSTİFA ETTİ!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, son dönemde moda haline gelen, tribünlerden yükselen ‘Hükümet İstifa’ seslerine kayıtsız kalmadı. Beşiktaş- Antalyaspor karşılaşmasında da aynı tezahüratların yükselmesi üzerine Beşiktaş üyeliğinden istifa ettiğini duyurdu. Çok sayıda Beşiktaşlı taraftar sosyal medya hesaplarından kutlama mesajı yayınladı.

Şubat ayının başında Kahramanmaraş merkez olmak üzere 11 ilde binlerce insanın hayatını kaybetmesine sebep olan deprem felaketinde, ülke çapında hiç bir yetkilinin istifa etmemesi şaşkınlık ile karşılanmıştı. Bahçeli’nin Beşiktaş-Antalyaspor karşılaşmasındaki tribün tezahüratlarından rahatsız olarak üyeliğinden istifa etmesi, deprem ile bağlantılı ilk istifa olarak kayda geçti. Twitter’da gündem bir anda ”“İnsanlık için küçük, Beşiktaş için büyük bir adım.” oldu.

DEVLET BAHÇELİ YİNE TEDBİR İSTEDİ!

Fenerbahçe taraftarları Konyaspor maçı boyunca “Hükümet istifa” diye slogan atmıştı.

Bugün de İnönü Stadyumu’nda Antalyaspor’u konuk eden Beşiktaş’ın tribünlerinden “Hükümet istifa” sloganı yükseldi. Aynı dakikalarda Bahçeli, futbol müsabakalarının seyircisiz ya da ‘tedbir alınarak’ oynanmasını istedi.

“Hükümet istifa” sloganı kesilmek bilmeyince MHP lideri Beşiktaş üyeliğinden istifa etti.

 

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap