fbpx

Akçakoca Haberleri

DÜZCE HABERLERİ

DÜZCE VALİLİĞİ’NDEN ‘KONTEYNIR ÜRETİM MERKEZİ’ HAMLESİ…

DÜZCE VALİLİĞİ’NDEN ‘KONTEYNIR ÜRETİM MERKEZİ’ HAMLESİ…

Geçtiğimiz haftalarda meydana gelen ve 11 ili doğrudan etkileyen deprem felaketi ile ilgili tüm Türkiye’de gerekli çalışmalar sürdürülüyor. Son olarak Düzce Valiliği koordinesinde gerçekleştirilen ‘Konteynır üretim merkezi” çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, Düzce Valiliği kendi sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile çalışmaları duyurdu.

Düzce Valiliği:” Valiliğimiz koordinesinde, deprem bölgesi için kurulan konteyner üretim merkezlerimizde, üretim çalışmalarına başladık .” açıklaması ile konteynır üretim merkezine ait görüntüleri paylaştı.

<blockquote class=”twitter-tweet”><p lang=”tr” dir=”ltr”>Valiliğimiz koordinesinde, deprem bölgesi için kurulan konteyner üretim merkezlerimizde, üretim çalışmalarına başladık . <a href=”https://t.co/gMWIzrJ09J”>pic.twitter.com/gMWIzrJ09J</a></p>&mdash; Düzce Valiliği (@duzce_valiligi) <a href=”https://twitter.com/duzce_valiligi/status/1629424132147298304?ref_src=twsrc%5Etfw”>February 25, 2023</a></blockquote> <script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″></script>

 

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir