fbpx

Akçakoca Haberleri

DÜZCE HABERLERİ

CEMİYETTEN ÖNCÜ TV’YE 29’UNCU YIL ZİYARETİ

CEMİYETTEN ÖNCÜ TV’YE 29’UNCU YIL ZİYARETİ

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 29’uncu yıldönümünü kutlayan Düzce basınının amiral gemisi Öncü Televizyonuna ‘hayırlı olsun’ ziyareti düzenledi. Ziyarette konuşan Cemiyet Başkanı İslam Keleş, Öncü TV’nin Düzce basınında önemli bir yere sahip olduğunu söyledi.

21 Şubat 1994 yılında Türkiye’nin ilk yerel televizyonlarından biri olarak yayın hayatına başlayan ve kısa sürede Düzce basınının amiral gemisi olan Öncü TV, başarılarla dolu bir yılı daha geride bırakarak, 29’uncu yıldönümünü kutluyor.

 

Öncü Televiznonun bu anlamlı gününde Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş, Yöentim Kurulu Üyeleri Nevzat Cingirt, Mustafa Armutçu, Asu Beşer, Aslıhan Öneç Atik, Çiğdem Korkmaz Diger, Tezcan Solmaz, Tolga Hünkar, Hakan Çakır, Cihat Tutkun ve Gökhan Alkan ziyaret ederek, Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’a ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundular.

Keleş: “Öncü Televizyonu Düzce basınında önemli bir yere sahip”

Ziyarette Öncü Haber mikrofonuna düşüncelerini anlatan Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş “Öncü Medya’nın 29’uncu yıl dönümünü kutluyorum. Kurulduğu günden bugüne kadar Düzce basınında önemli bir yere sahiptir Öncü Medya. Çalışanlarını da kutluyorum, imtiyaz sahibi Faruk Beyi de kutluyorum, nice başarı dolu yıllar diliyorum” dedi.

Armutçu: “Düzce’nin en eski ve köklü yayın kuruluşu”

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Armutçu’da “Düzce’nin en eski ve en köklü yayın kuruluşu 29’uncu yılı geride bıraktı. Hem bugüne kadar emeği geçenlere ve şuan çalışan arkadaşlara yeni yayın hayatında başarılar diliyorum ve 29’uncu yılını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Diger: “Yeni yayın yılında başarılar diliyorum”

Düzce Postası Yazı İşleri Müdürü Çiğdem Korkmaz Diğer ise, “Öncü TV Düzce’de ki en eski televizyon bildiğim kadarıyla. Kuruluş yıl dönümüzü kutluyorum ve yayın hayatınızda başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.
Ziyaret toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

 

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap