fbpx

Akçakoca Haberleri

Türkiye Gündem Haberleri

O FENOMEN DE DEPREMDE HAYATINI KAYBETTİ!

O FENOMEN DE DEPREMDE HAYATINI KAYBETTİ!

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve binlerce vatandaşımızın ölümüyle sonuçlanan deprem felaketinde, enkazlar altından acı hikayeler bir bir çıkmaya devam ediyor. Aslen Hataylı olan ve milyonlarca takipçisi olan, çektiği yemek videolarıyla tanınan Taha Duymaz adlı sosyal medya fenomeni de deprem felaketinde hayatını kaybetti.

 

Eski ve virane evinin mutfağında çektiği amatör yemek videolarıyla bir anda milyonlarca insanın beğenisini kazanan ve Türkiye’de tanınan Taha Duymaz adlı sosyal medya fenomeninin de hikayesi enkaz altında kaldı.

Katıldığı bir sosyal medya programında kendisine yöneltilen eleştiriler ile alakalı, ”Hayat bu. Mutlu olmak istiyorum. Ne kadar yaşayacağımız belli değil. Belki 20 yaşında belki de 25 yaşında öleceğim. O yüzden keşke demek istemiyorum.”  yorumunu yapan fenomen 20 yaşında hayatını kaybetti. Günlerdir süren umutlu bekleyiş yerini acıya bırakmıştı. Asrın felaketinde enkaz altında kalan Taha Duymaz’dan depremin 12. gününde acı haber gelmişti.

 

 

TAHA DUYMAZ KİMDİR?

Taha Duymaz, Hatay’ın Yayladağ ilçesinde bulunan Güveççi Köyü’nde yaşıyor ve henüz 18 yaşında olmasına rağmen çok basit malzemelerle dikkat çeken yemekler hazırlıyor. 4. sınıfta okulu bırakan Taha Duymaz, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle arabaya binemiyor ve zamanının çoğunu bu sebeple köyde geçiriyor.

Taha’nın yemek videoları kız kardeşi tarafından çekiliyor ve yemek hazırlaması sırasında kız kardeşi de kendisine zaman zaman yardımcı oluyor.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir