fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

KALKIN MUHTARI HÜSEYİN DELİHASANOĞLU DUYGULANDIRDI…

KALKIN MUHTARI HÜSEYİN DELİHASANOĞLU DUYGULANDIRDI…

Günler önce Türkiye’de görülmemiş bir felaket yaşandı. Kahramanmaraş ve çevresindeki 11 ili etkileyen ve binlerce cana mal olan deprem felaketindende acılardan Akçakoca’da payını aldı. Deprem bölgesinde vefat eden ve deprem şehidi olarak adlandırılan bir çok tanıdığımızın Akçakoca’ya defin işlemleri gerçekleştirildi.

Akçakoca Kalkın Köyü muhtarı Hüseyin Delihasanoğlu, kendi sosyal medya hesabından duygulandıran bir paylaşım yaptı. Deprem felaketinde; kızını, damadını ve torunlarını kaybeden Delihasanoğlu metanetli duruşuyla adeta tüm Türkiye’ye umut oldu.

İşte o paylaşım:

”Güzel ülkemin, güzel insanları! Güzel ülkemin geçirmiş olduğu ve dünyada eşi benzeri olmayan 6 şubat deprem felaketinde ne yazık ki bende; Kızım, Damadım ve üç torunumu kaybetmiş bulunmaktayım. O günden bu güne kadar bizleri yalnız bırakmayan, gerek arayarak, gerek ziyaret ederek, Bürokrasisinden işsizine, yaşlısından gencine kadar acımızı en az bizim kadar yüreğinde hisseden siz!

Güzel ülkemin güzel insanları ilginiz alakanız ve desteğiniz karşısında nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Allah cc hepinizden razı olsun, çok teşekkür eder saygı ve sevgilerimi sunarım. Felakette yitirmiş olduğumuz canlarımıza rahmet yaralı olanlara da acil şifalar dilerim. Bu münasebetle tüm ülkemin kandilini kutlar felaketten uzak sağlıklı bir yaşam dilerim.” ifadelerini kullandı.

Muhtarın bu paylaşımı yüzlerce beğeni aldı.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir