fbpx

Akçakoca Haberleri

TÜM HABERLER

KDZ. EREĞLİ FESTİVALİ’NDE ‘HANGİ SANATÇILARI GÖRMEK İSTERSİNİZ’ ANKETİ BAŞLADI

KDZ. EREĞLİ FESTİVALİ’NDE ‘HANGİ SANATÇILARI GÖRMEK İSTERSİNİZ’ ANKETİ BAŞLADI

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık tarafından 6-7-8-9 Temmuz tarihlerinde yapılacağı açıklanan 23. Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk Kültür ve Sanat Festivali’nde ‘Hangi sanatçıları görmek istersiniz’ anketi başlatıldı. İlçedeki AVM ve Belediye girişine konan sandıklar ile internet ortamında online olarak ankete katılabilirsiniz.

Türkiye’nin En Büyük Festivali ödüllü 23. Sevgi, Barış, Dostluk Kültür ve Sanat Festivali’ne katılacak sanatçılar için anket çalışması başlatıldı.

Belediye Başkanı Halil Posbıyık tarafından 6-7-8-9 Temmuz tarihlerinde yapılacağı açıklanan 23. Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk Kültür ve Sanat Festivali’ne katılacak sanatçıları belirlemek için halkın görüşleri alınacak. Bunun için ilçedeki Özdemirler AVM, Ereylin AVM, Halk Kafe ve Belediye girişine sandık konuldu.

Ayrıca internet ortamında da bir anket çalışması başlatıldı. Festivalde görmek istediğiniz sanatçıları festival.kdz.eregli.bel.tr adresinden belirtebilirsiniz.

Başkan Halil Posbıyık, festival hazırlıklarına başladıklarını belirterek; “1 ay sürecek bir anket çalışması başlattık. Halkımız, özellikle de gençlerimizin yoğunlukla istediği sanatçılar üzerinde yoğunlaşacağız” dedi.

Ereğli Belediyesi Temmuz ayında yapılacak festival organizasyonu için şimdiden kolları sıvamış durumda. Festival organizasyonunun 4 günde yapılmayacağı, amacına ulaşmayacağını aynı zamanda halkın festivalde söz sahibi olmasının ne kadar önemli olduğunu da Akçakoca Belediyesine göstermiş oldu.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap