fbpx

Akçakoca Haberleri

Siyaset

İŞ İNSANI ALİ UZUN, ADAYLIK İÇİN KOLLARI SIVADI!

İŞ İNSANI ALİ UZUN, ADAYLIK İÇİN KOLLARI SIVADI!

Akçakocalı iş insanı ve A-Z Tohum Yönetim Kurulu Başkanı Ali Uzun, kendi sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile AK Parti Antalya İl Yönetim Kurulu Üyeliğinden ayrıldığını duyurdu. Açıklamasının devamında; resmi sürecin başlamasının ardından siyasi çalışmalarını memleketi olan Düzce’de sürdüreceğini ifade etti.

Düzce AK Parti milletvekilliği aday adaylarının arasında öne çıkan Uzun, Antalya AK Parti Yönetim Kurulu Üyeliğinden istifa ettiğini duyurdu. Uzun’un AK Parti aday adaylığı sürecinin başlamasının ardından resmi başvuruyu yapması bekleniyor.

İşte Ali Uzun’un kendi sosyal medya hesabından yaptığı açıklama:

Ali Uzun: ” AK Parti Antalya İl Yönetim Kurulu Üyeliği görevimden İl Başkanımız değerli kardeşim Sn.Ali Çetin bey ile Antalya Koordinatörü
Manisa Milletvekilimiz Sn .Mehmet Ali Özkan beyin izni ve oluru ile ayrılmış bulunuyorum .İnşallah resmi süreç başlayınca Milletvekili aday adaylığı başvurumu yaparak memleketim Düzce’de sürece dahil olacağım.

Allah hakkımızda hayrı olanı nasip etsin .
Antalya İl yönetimi görevim süresince birlikte çalışma imkanı bulduğum başta önceki dönem İl başkanımız Sn.Avukat İbrahim Ethem Taş ve tüm il yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
” ifadelerini kullandı.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir