fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

O DÖNERCİ DE ETİKET OYUNU! MENÜDE FARKLI FİYAT, KASA DA FARKLI…

O DÖNERCİ DE ETİKET OYUNU! MENÜDE FARKLI FİYAT, KASA DA FARKLI…

Akçakoca’nın lezzetli döneri ile nam olan lokantası Kantin pide döner salonundaki fiyat farkı oyunu, mağdur edilen bir müşterinin dikkatiyle ortaya çıkarken, farklı fiyatta ödeme yapmaya zorlanan müşteri Bekir Küçük, bu haksızlığa karşı davacı ve şikayetçi olacağını söyledi.

Ünlü döner lokantası Kantin pide ve döner lokantasında yediklerinin ücretini ödemek üzere kasaya giden Bekir Küçük, fiyat listesinde 40 lira olarak yazan işkembe çorbası için kendisinin adisyonuna 50 lira yazıldığını fark etti.

HAKSIZ KAZANCA DUR DE! HAKKINI ARA!

Bu durumda 10 lira fiyat farkını vermek istemediğini belirten Küçük ve işletme çalışanları arasında tartışma yaşandı.

Yaşadığı haksızlık karşısında adisyon ve fiyat tarifesini alarak lokantadan ayrılan Bekir Küçük, bu fiyat farkı oyununa karşı Pazartesi günü savcılığa suç duyurusunda bulunacağını söyledi.

Küçük ayrıca, Tüketici Hakem Heyeti Akçakoca temsilciliği ile Akçakoca Esnaf Odası yönetimine de yaşadığı mağduriyet ve Kantin Döner’in haksız kazanç elde etme tutumuna karşı şikayet dilekçelerini vereceğini sözlerine ekledi.

İşletme aynı zamanda sürekli zamlanan fiyat tarifesiyle ve işletmecinin müşterilere karşı olan sert tavrı ile tanınıyor.

Kaynak: akçakocagazetesi

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir