fbpx

Akçakoca Haberleri

Siyaset

ALİ UZUN ZİYARETLERİNE SON HIZ DEVAM EDİYOR

ALİ UZUN ZİYARETLERİNE SON HIZ DEVAM EDİYOR

Akçakocalı iş insanı ve A-Z Tohum Yönetim Kurulu Başkanı Ali Uzun ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Hafta sonu mesaisini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ekibini karşılamak ve ağırlamak için harcayan Uzun, hafta içi ziyaretlerinin yönünü İstanbul’a çevirdi.

Birtakım ziyaretler için İstanbul’a gelen Uzun, Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı ve Darülaceze Başkanı Düzceli Hamza Cebeci, GENAR Araştırma Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Aktaş ve Akçakocalı iş insanı Necdet Çakır ile görüşen Uzun, iş ve siyaset dünyasının önemli isimleri ile çeşitli istişarelerde bulundu.

Ziraat Yüksek Mühendisi Ali Uzun, yoğun çalışma temposuna ara vererek çeşitli görüşmeler yapmak üzere İstanbul’a geldi. Burada Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı ve Darülaceze Başkanı Düzceli büyüğümüz Hamza Cebeci’yi ziyaret eden Uzun, Cebeci’nin misafirperver ve sıcak karşılaması sonrası moral buldu. Cebeci’nin kendisine verdiği hediye ile ilgili ‘’ Değerli ağabeyime hediyesi ve ilgisi için teşekkür ederim.’’ yorumunda bulunan Uzun, soluğu üniversitede aynı evde kaldıkları ev arkadaşının yanında aldı.

ALİ UZUN’DAN ‘GENAR’ ÇIKARMASI…

Üniversitede aynı dönemde eğitim gören ve bir süre aynı evi paylaşan Uzun ve Aktaş İstanbul’da bir araya geldi. GENAR Araştırma Yönetim Kurulu Başkanı ve eski dostu İhsan Aktaş ile hasret gideren Uzun, yakın zamanda başlayacak olan seçim çalışmaları ile ilgili çeşitli istişarelerde bulundu. Birlikte önümüzdeki günlerde hararetli geçecek olan seçim dönemini değerlendiren ikili, gelecek ile ilgili olumlu görüş birliğinde bulundu.

İSTANBUL ZİYARETİ, NECDET ÇAKIR İLE SON BULDU…

Ziyaretlerine son olarak Akçakocalı iş insanı Necdet Çakır ile devam eden Ali Uzun, Çakır ile İstanbul/Baltalimanı’ndaki ofiste bir araya geldi. Çakır’ın siyaset ve iş dünyasına ait fikirlerini dinleyerek çeşitli istişarelerde bulundu. Uzun, Çakır’ın misafirperverliğinden memnuniyet duyduğunu aktardı.

Sahadaki en aktif milletvekili aday adayı konumunda bulunan Uzun, şimdiden vatandaşların dikkatini çekmeyi başardı. Tarım alanındaki ısrarlı tavrı bölge halkı tarafından yoğun destek buluyor.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir