fbpx

Akçakoca Haberleri

TÜM HABERLER

d@yss ERKEKLERE ÖZEL LAZER EPİLASYON VE CİLT BAKIM MERKEZİ AÇILDI…

d@yss ERKEKLERE ÖZEL LAZER EPİLASYON VE CİLT BAKIM MERKEZİ AÇILDI…

Akçakocalı 2 genç girişimcinin ortaklığıyla açılan ve yoğun bir katılım ile açılış organizasyonunu gerçekleştiren d@yss Erkeklere Özel Lazer Epilasyon & Bakım Merkezi Akçakoca’da açıldı. Akçakoca’da erkeklere özel ilk bakım merkezi olma özelliği taşıyan ve eşsiz iç dizaynı ile bölgenin enleri arasına girme potansiyeli olan d@yss Erkeklere Özel Lazer Epilasyon & Cilt Bakım Merkezi Akçakocalı misafirlerini bekliyor. Kalabalık bir organizasyon ile açılan d@yss’in açılış kurdelesini geçmiş dönem belediye başkanı Fikret Albayrak, Esnaflar Odası Başkanı Duygu Aydoğan, Akçakocalı iş insanı Kadir Pandul ve bağımsız belediye başkan adayı Hakan Direk kesti. Fikret Albayrak’ın açılış konuşması büyük alkış topladı.

Akçakocalı gençler Alper Toker ve Demet Yaman’ın girişimi ile açılan, erkeklere özel kişisel bakım merkezi yeni yılda hizmete girdi. Osmaniye mahallesi, Çınar Caddesinde yer alan ve 7 yıldır faaliyet gösteren Demet’s güzellik salonunun da sahibi olan Demet Yaman’ın 2. şubesi olma özelliğini taşıyan d@yss; kalabalık açılış organizasyonu ve ocak ayına özel kampanyası ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmiş görünüyor.

‘BAKIMLI OLMAK’ ERKEKLERDE ARANAN ÖZELLİK

Günümüzde artık erkeklerde aranan özelliklerin en başında bakımlı olmaları geliyor. Kendine bakan ve dış görünüşünü önemseyen erkekler çok daha fazla dikkat çekiyor. Her insanın ayda bir kez yaptıracağı cilt bakım uygulamaları aynı zamanda cildin ihtiyacı olan temizlik ve beslenmeyi de sağlayarak hem yaşlanmayı geciktiriyor hem de daha sağlıklı bir görünüme ulaşmayı sağlıyor.

Peki d@yss; erkelere hangi özel hizmetleri sağlıyor? Erkeklere özel; lazer epilasyon, manikür, pedikür, cilt bakımı, batık tırnak tedavisi, nasır tedavisi ve kaş tasarımı ile Akçakocalı erkeklere bambaşka bir hizmet sunuyor.

d@yss’tan OCAK AYINA VE AÇILIŞA ÖZEL FİYATLAR!

Yeni yıl sebebi ile ocak ayına özel fiyatlarla karşımıza çıkan d@yss; yıllık paket tercih eden misafirleri için tam %50 indirimli, sınırlı süreli ve açılışa özel kampanyası ile Akçakocalı misafirlerini bekliyor.

KİŞİYE ÖZEL HİJYENİK BAŞLIKLAR, BÖLGENİN EN İYİ CİHAZI İLE EMİN ELLERDESİNİZ

Buz Lazer; epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en son teknoloji halidir.

d@yss; hava üflemeli, buz başlıklı ve kişiye özel başlıkları ile hem hijyenik hem de bölgenin en iyi cihazlarından biriyle acısız, ağrısız seansları ile sizi yaza hazır hale getirecek. Acele edin! Ocak ayına özel indirimli fiyatlardan yararlanarak, sahillerin parmakla gösterileni olun!

HEMEN ARAYIN! OCAK AYINA ÖZEL İNDİRİMLİ FİYATLARDAN YARARLANIN!

ADRES: Yalı mahallesi. Santral Caddesi. Hocaoğlu pasajı No:10 Kat: 2

Est. Demet Yaman: 0542 611 65 58

Alper TOKER: 0535 316 14 37

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap